Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftPoland [Survival] [Dedyk] [WL-OFF] [25 slotów]


Siniper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daneoserwerzeminecraft.png

Serwer jest online 24/7 Admini bywają bardzo często

a czasem nawet całymi dniami

daneopolaczeniuminecrafi.png

Typ: Dedykowany

Typ gry: Survival

Adres IP: Adres ip jest w trakcie zmian

WhiteList: Off

Maks Graczy:25

Potwory: On

PvP: On

Info: Serwer dedykowany

screenshotyfilmyminecra.png

Brak dodam potem

 

dadatkoweinformacjemine.png

Są podstawowe pluginy

Admini są mili

Pozdrawiamy ^^

[/font]

Opublikowano

Serwer 2/10 nie polecam.

 

Jak powiedziałem mu że nie dostanie admina

Wyszedł i napisał 2/10 w ramach zemsty

 

Przepraszam graczy za niedziałające /sethome i /warp

Opublikowano

w miare fajny tylko : nie ma pvp, jest dużo grifferów i admini to tolerują bo to "surv" a jak wiadomo surv bez pvp to nie surv więc jak to się poprawi to porozmawiamy :) co do tego ze tylko vip moze zglosic ze ktos go griffuje moim zdaniem ok ale jak nie ma pvp to jak pozbyć się natręta ?

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

Opublikowano

teraz off niby na 10 min i nowe ip (niestety nie zapisalem)

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

Opublikowano

refresh

 

w miare fajny tylko : nie ma pvp, jest dużo grifferów i admini to tolerują bo to "surv" a jak wiadomo surv bez pvp to nie surv więc jak to się poprawi to porozmawiamy :) co do tego ze tylko vip moze zglosic ze ktos go griffuje moim zdaniem ok ale jak nie ma pvp to jak pozbyć się natręta ?

 

pvp juz działa ^^

Opublikowano

Uwaga w związku z ostatnimi informacjami mogą się pojawić komentarze od Pablo009 i innych o treści obrażającej serwer ponieważ odszedłem od nich

Serwer zostanie przeniesiony na nowe ip w ciągu tygodnia

Opublikowano

Nie odeszles juz nie pier*** tylko my cie wywalilismy , ostrzegal cie sebka i ja wiec masz za swoje , a za rozwalenie surva kolesia masz ostro przeje**** ;) Zycze powodzenia w prowadzeniu serwera ;)

 

 

UWAGA NA TEGO UZYTKOWNIKA ! GRA NA NICKU Najciesciej GEPERD Wiec uwazajcie , gdy sie go wywali warto zmienic hasla odrazu po wywaleniu go , a najlepiej to go nie przyjmowac do wspulpracy z serwerem niech sobie radzi sam ;) Pozdrawiam !

 

A wiec nadaje sie on do tworzenia rzeczy w chinskich fabrykach lub do Obierania Ziemniakow ;)

handel w sygnie

Opublikowano

Przepraszam ale my cie wyrzuciliśmy i usunąłeś wszystkie pliki z dwóch serwerów tak że ja radzę żeby nikt mu nie ufał bo was w chu** zrobi i tyle wy będziecie się męczyć a on usuwa wam pliki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...