Skocz do zawartości

[Q]Snajperka

Sawickas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem. Po co chcecie kupowac bronie 2x razy droższe od swoich odpowiedników, tylko po to aby mieć "fajny" wygląd czy dźwięk.

Jeżeli jesteś royal, to na jaką cholerę chcesz kupować broń przeciwnej frakcji, o 100bf droższą ?

Przejdź do sklepu i wybierz slow/long jeżeli lubisz walnąć raz a porządnie z daleka, bądz fast/long jeżeli lubisz przemieszczać się i zaskakiwać przeciwnika.

Nie rozumiem. Po co chcecie kupowac bronie 2x razy droższe od swoich odpowiedników, tylko po to aby mieć "fajny" wygląd czy dźwięk.

Jeżeli jesteś royal, to na jaką cholerę chcesz kupować broń przeciwnej frakcji, o 100bf droższą ?

Przejdź do sklepu i wybierz slow/long jeżeli lubisz walnąć raz a porządnie z daleka, bądz fast/long jeżeli lubisz przemieszczać się i zaskakiwać przeciwnika.

Do twojej wiadomość bronie takie jak SVD lub m95 są lepsze od tych za 100 ileś BF ponieważ :

- Mają mniejszy odrzut podczas strzału

- Lepiej wyglądają

- Nie są tak głośne

A co to tematu to nazbieraj sobie na SVD lub M95, bo naprawdę warto :-)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Sry że napisałem.. Nie zauważyłem że temat do zamknięcia :)

Jak nie masz pojęcia o broni lub nie potrafisz zrozumieć innych to się nie odzywaj...

Googlus mówił o broniach za 560BF, oraz o tym, że nie opłaca się kupować broni kradzionej (650BF), bo są dokładnie takie same (i zgadzam się z tym). A ty nie pierdziel, że M95 czy SVD ma mniejszy odrzut od broni za 560 czy też 145BF czy jakiś tam kradzionych... ODRZUT W KAŻDEJ SNAJPERCE SLOW JEST TAKI SAM, W KAŻDEJ MODERATE TAKI SAM I W KAŻDEJ FAST TAKI SAM!!! A że lepiej wyglądają to w walce nie ma żadnego znaczenia, głos też nie gra dużej roli, bo snajpera nie namierza się po głosie snajperki, prędzej po smudze pocisku...

Do twojej wiadomość bronie takie jak SVD lub m95 są lepsze od tych za 100 ileś BF ponieważ :

- Mają mniejszy odrzut podczas strzału

- Lepiej wyglądają

- Nie są tak głośne

A co to tematu to nazbieraj sobie na SVD lub M95, bo naprawdę warto :-)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Sry że napisałem.. Nie zauważyłem że temat do zamknięcia :)

Brawo. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Dodatkowo Twoje argumenty także uwzględniłem w swojej poprzedniej wypowiedzi.

2x droższe, widzę że Twoje wiadomości z zakresu matematyki są bardzo ograniczone. Jeżeli napisałem 2x, to jakim cudem bronie za jak to napisałeś 100 razy 2 wychodzi Ci 560 ? Jeszcze radzisz koledze wydanie kilkudziesięciu złoty na broń, która jest dwa razy droższa od swojego tańszego odpowiednika.

@topic

Bardzo dobry wybór.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Q]Snajperka   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...