Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wybrać Samsunga galaxy s II czy dobry komputer?


Upity

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samsunga moge mnieć w następnym tyhodniu a komputer około 15 grudnia.

Nie bij mamo !

Opublikowano

Telefon xperia x10 a komputer taki że uciągnie skyrima na minimalnych i mw3 na średnich.

 

 

Intel core 2 duo 2.42

 

En9500GT

 

4gb ram

Nie bij mamo !

Opublikowano

Jak cenisz przenośne granie, to bietz SGS II. Jak cenisz sobie podejście gejmingowe to komputer.

 

 

@SPAT

 

Teraz się patrzy na mobilność. Na przykład użytkownik, może być cały czas po za domem, więc po kij mu komputer?

Gość malutki688
Opublikowano

omg jak masz x10 to po co ci gs2? moze x 10 to nie najlepszy telefon ale ma androida i parametry ok, moim zdaniem bierz kompa

Opublikowano

Czyli poczekać te 3 tygodnie i wziąść kompa ?

 

Acha,dodam że nie gram w prawie żadne gry oprócz,diablo,minecrafta i skyrima.

 

Tak to na kompie tylko na necie siedzie.

Nie bij mamo !

Opublikowano

*wziąć

*aha

Naucz się pisać. Co z tego, że nie grasz? Będziesz mieć lepszego kompa to zaczniesz. Po co Ci lepszy telefon od x10? lol

1377774857-U369478.png


Opublikowano

@saints

 

Zacznij myśleć. User chce, abyśmy doradzili czy TELEFON czy KOMPUTER. Nie żadne jeb*** BMX.

 

Ja dałem myśl żeby wziął coś innego niż tel lub PC...

Skoro ma dobry tel. A pc mu potrzebny tylko do przegladania internetu etc.

Więc nie spinaj się.

Opublikowano

Czyli poczekać te 3 tygodnie i wziąść kompa ?

 

Acha,dodam że nie gram w prawie żadne gry oprócz,diablo,minecrafta i skyrima.

 

Tak to na kompie tylko na necie siedzie.

 

Skoro grasz tylko w te gry i twój komp wystarcza to po co zmieniać? Telefon też masz dobry... Może kup konsolę? Bo ani komp ani tel nie ma sensu w tej sytuacji.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

powiem tak ja mam tylko tel. do pisania dzwonienia i słuchania muzyki .

Na twoim miejscu wziąłbym komputer ;p

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

Mam Xboxa i w ogole nie używam.

 

A co wy na to żeby wymienić Mojego Samsunga galaxy tab 10.1 i gość dopłaca 600zł ?

 

Mój Tab nowy jego sII też nowa.

Nie bij mamo !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...