Skocz do zawartości

[GRAFIKA] Nie mogę się zdecydować

StormHuner

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do gier to lepiej wyłożyć więcej niż 200zł bo zaraz ta twoja karta będzie 100 lat za murzynami.......

Nie podam ci konkretnej nazwy ale... To jest moje zdanie

Masz pytanie? A może jakiś problem? Pisz śmiało na adres: [email protected] odpowiadam zanim zdążysz wysłać email ;)

d3ff9b9a57cb9717a69d7ff7e93e3eb8.jpg

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

aby sprawdzic kompa wystarczy poszukac na google ale prosze daje nazwe bd programu PC wizard 2010 sprawdz all i nam powiedz pod co ma byc karta grafi itd.

jesli chcesz pod pci-e to prosze 230zł ale sie oplalca ;] tylko podaj model plyty i wzmacniacza!!

http://allegro.pl/nvidia-geforce-9800gt-1gb-i1954069916.html

Reklama w sygnie - MrPiotrek122

Tak ale w wersji 1GB, za 200zł chyba są? A dobrze z tego co wiem się w grach spisuje, podobno takie gry jak MW3 GTA IV na Fulla chodzą :D chociaż mi teraz dzięki crackowi od Propera MW3 na fulla chodzi xD hehe ale przez tą grafikę mam błędy w grze, czarne tekstury np. celownik w snajperce włącze to mam czarno xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [GRAFIKA] Nie mogę się zdecydować   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...