Skocz do zawartości

Jak to zbudować?

Raycore

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, to nie mój dział bo zwykle pisze w WR, ale w Minecrafta też sb lubię pograć. Tu nasuwa się moje pytanko, jak zbudować portal do piekła? Już parę razy go na YouTubie widziałem i sam go chciałbym mieć, za pomoc nagrodzę lajkami :)

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

1. Musisz wydobyć Obsydian. ( żęby go pozyskać musisz mieć diamentowy kilfof)

2. Gdy już masz obsydian stawiasz coś takiego

http://www.google.pl/imgres?q=nether+portal&um=1&hl=pl&sa=N&tbm=isch&tbnid=YbBEaDvEAfUe6M:&imgrefurl=http://www.minecraftwiki.net/wiki/The_Nether&docid=I7LvfY4rW0UYoM&imgurl=http://www.minecraftwiki.net/images/thumb/f/fa/Portalcomparison.png/300px-Portalcomparison.png&w=300&h=169&ei=UOnPTt_DBcTz-gbwrtDeDg&zoom=1&iact=hc&vpx=563&vpy=177&dur=1696&hovh=135&hovw=240&tx=165&ty=76&sig=100636351183698703318&page=1&tbnh=101&tbnw=180&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:2,s:0&biw=1280&bih=912

3. Odpalasz za pomocą zapalniczki.

To tyle : )

Pomogłem kliknij "Lubie To"

Ale to fioletowe jak zbudować? Samo się pojawi?

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

Na creativie da się to wybudować?

Dziękuję, tyle chciałem wiedzieć, temat do zamknięcia, macie po lajkach :D

@Edit: Limit, dam jutro :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jak to zbudować?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...