Skocz do zawartości

Drop szkaty blasku

trololo323

Rekomendowane odpowiedzi

będą dropić w niedziele więc japka ;) po co więcej info ? wystarczy to

japa gadaj do swych kumpli jesli ci pozwlaja noobie pisze noobie bo sie pytasz czyli nie wiesz nic a to nooby nie wiedza nic nie napisales czy fms +9 i ie ew eq masz na krytyki regenracji hp itp itd oraz jak z biologiem jest ] do niedzieli to ty mzoesz umrzec to tak samo jak ja sie zapytam co bedzie za rok noobie

japa gadaj do swych kumpli jesli ci pozwlaja noobie pisze noobie bo sie pytasz czyli nie wiesz nic a to nooby nie wiedza nic nie napisales czy fms +9 i ie ew eq masz na krytyki regenracji hp itp itd oraz jak z biologiem jest ] do niedzieli to ty mzoesz umrzec to tak samo jak ja sie zapytam co bedzie za rok noobie

Chłopak z ulicy widać ! Synek JP aka mam 9 lat i mam na imię Agatka ;) Napinka przez net nic ci nie da

A co myślisz o trudnym lochu daje tam rade w komnacie ;)

Chłopak z ulicy widać ! Synek JP aka mam 9 lat i mam na imię Agatka ;) Napinka przez net nic ci nie da

A co myślisz o trudnym lochu daje tam rade w komnacie ;)

noobie to ty z tekstem o japie wiec ty napinka i ty noobem jestes bo nie wiesz gdzie dropic buahah.do tego sie pisze czy z 2 razy dropem czy nie i to c oszybciej napisalem lecz ty nie napisales szczegolow wiecej o ktore prosilem.z biologiem juz widze o do niedzieli postaraj sie noobku oddac pamitki i dojdzie ci delf i dasz rade w v1 dropic na szponiakach komnata przed ostatnia w v1.mi tam lecialo ale z 2 razy dropem z 30 szkat w jakies 45 minut.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Drop szkaty blasku   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...