Skocz do zawartości

Brak dźwięku w Minecrafcie

UCantKill

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Otóż niedawno (jakiś tydzień temu) bawiłem się minecraftem (jeszcze 1.8.1) i po wgraniu moda Mo'Creatures nie mam dźwięków(oczywiście wcześniej działały) i są tylko dźwięki z moda ;/. Próbowałem usuwać MC i od nowa instalować ale nic nie dało. Może ktoś powiedzieć jak to zrobić lub podesłać folder z dźwiękami? Będę wdzięczny :) :)

Pozdro

P.S. Mam jeszcze inne mody, ale to dopiero po mo'creatures się coś zepsuło...

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Też mam tem problem lecz to nie jest wina modów tylko jest to bug w minecrafcie... PS. Był bym wdzięczny gdyby wysłał ktoś swój folder "Resources" gdyż jest on pusty a z tym nawet Reinstal Minecrafta nie pomoże!!! I właśnie UCantKill sprawdz czy masz coś w Folderze "Resources" (Start->%appdata%->.minecraft->resources) bo jak nic w nim nie ma to radze pobrać sam folder na nowo. Mam nadzieje że pomogłem :)

7c281e74f20db27c4e64c1df2bc4615f.gifkonopia.jpgDaj lubię to jeśli pomogłem lub spodobała ci się moja odpowiedź :D

Mi jak nie działał dźwięk dużo się z tym męczyłem. Zobaczyłem jakie są pliki w folderze resources na lapku i okazało się, że brakuje folderów mianowicie sond i music! Radze wam sprawdzić resources i jak nie ma tych dwóch folderów to je utworzyć. Po update mine ściągnie wam pliki i powinno być dobrze.

• 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Brak dźwięku w Minecrafcie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...