Skocz do zawartości

[Pytanie] Do czego zdobywanie LVL i NPC?

emilo16

Rekomendowane odpowiedzi

Lvl - Za poziomy można zaklinać przedmioty przy Enchantment table (chyba tak to się pisze ;p)

np. za 20 pkt. (leveli) można dodac sobie ciekawy bonus do miecza czy elementu uzbrojenia

Npc- w późniejszych wersjach minecrafta będzie można wchodzić z nimi w interakcje (np. handlować)

Sygnatura została ukradziona przez jednego rumuna

Poziom doświadczenia daje nam mmożliwość ulepszania przedmiotów w grze (tyle punktów ile pokazanych jest w stole do magii [ta mała półeczka z książką] tyle stracimy poziomów (możemy chyba je dalej wbić i dostać kolejne punkty tzn. jeśli masz 13 lvl i chcesz coś ulepszyć co potrzebuje 5 to spada ci lvl do 8 [13-5=8] i [nie jestem pewien] nie jest tak że masz lvl 8 ale musisz wbijać tak jakbyś chciał zdobyć 14 (tak wiem zagmatwane ale chodzi o to że spada lvl i nie musimy wbijać tyle exp'a jak na lvl wyżej niż mieliśmy przed ulepszaniem). A NPC chyba są żeby byli i chodzili w tę i na zad ;). Mam nadzieję że pomogłem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Do czego zdobywanie LVL i NPC?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...