Skocz do zawartości

[pytanie]Kupno Minecrafta... Dobry wybór?

fanat1c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram w Minecrafta już około roku i jak na razie gra mi się nie nudzi. Od ostatniego tygodnia chodzą mi po głowie myśli kupna oryginalnego Minecrafta. Tylko, że w tym tkwi cały mój problem i pytanie do Was. Czy opłaca się kupować ? Gdzie kupować ? Jak nie zostać oszukanym ?

Obserwowałem aukcje na allegro i jedno mnie dziwi. Jedni wystawiają za 40-50zł , a inni za 99zł. Czy można zaufać aukcjom takiego typu http://allegro.pl/mi...1952612964.html? Jest ich wiele i nie jestem pewien czy kupno takiego kodu jest legalne i nie przyniesie żadnych negatywnych skutków w przyszłości.

Czekam na Wasze odpowiedzi. Za pomoc z Góry dziękuje.

Czytałem wypowiedzi paru osób i mówią że grają rok i nadal nikt im nic nie zablokował, a kupowali na allegro. Mi kasy jakoś bardzo nie szkoda, chyba kupie to z allegro, jak mi zablokują, to pomyślę nad Minecraft.net ;)

Dobry wybór.

mam już ponad pól roku gift koda z allegro za !! 35 zł !! i nadal nie zablokowali.

Ja kupiłem za 22,50zł gram juz pół roku i żyje : ) Zero blokad, wszystko działa jak należy... Chcesz to kupuj. Twój wybór. Jak masz kaske na to przeznaczoną to kup i się ciesz :D

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Jeżeli kupię oryginałkę, i wgram nieoryginalny klucz, zablokują mi grę?

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

kup ze strony kontagier.pl

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

Jeżeli kupię oryginałkę, i wgram nieoryginalny klucz, zablokują mi grę?

kupujesz kod nie grę bo grę sobie możesz ściągnąć z jakiś stron bądź z minecraft.net

Ja kupiłem 3 tygodnie temu kod z allegro i działa, 0 narzekania :) No ale niestety dla sprzedawcy wystawiłem negatywa bo ciul nie przysłał 2 par okularów 3D no ale to jego strata nie moje bo mi na kodzie zależało :D

do6qfp.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [pytanie]Kupno Minecrafta... Dobry wybór?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...