Skocz do zawartości

Ulepszanie itemów

valvalentino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, chodzi o to, że gdy ulepszam itremy na multiplayer(nie gram na single więc nie wiem czy też) to po relogu przestają się błszyczeć, tak jakby tracą swoją moc, co z tym zrobić?

I jeszcze jedno pytanie, czy jak ulepszam item to wybierać tą opcje z największą liczbą?na chwilę obecną tak robię bo myślę, że jak zabierze wiecej leveli to item będzie lepszy.

A i jeszcze jedno pytanie, kiedyś widziałem na mpc poradnik jak te znaczki przy ulepszaniu zmienić na normalne litery, jakiś plik się wgrywało do odpowiedniego folderu który zastępował te znaczki normalnymi literami. Mógłby ktoś dać link do tego pliku wraz z opisem gdzie wkleić lub link do tamtego tematu?pamiętam, że to było do prerelase ale 1.0.0 też powinno działać

Nie... Za różny poziom masz różne zaklęcia. Nie są bardziej potężne, czy mniej.

Np. ulepszając kilof masz do wyboru zaklęcie za 1 poziom, które powoduje +10% szybkości niszczenia klocków, lub za 3 poziomy, które daje chyba 5% lub 10% szansy, że czasem kilof nie zużyje się.

Bierz którekolwiek.

1567846744.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Ulepszanie itemów   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...