Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak wgrać własną muzykę do CA


CytrynMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witajcie, jak może wiecie w dniu 23.11.2011 był patch i w nim nowa opcja gdzie możemy ustawić sobie żeby w lobby działała nam własna muzyka.

 

Nowy Jukebox Combat Arms pozwoli dostować nam muzykę w grze oraz robienie własnych playlist!

- Będzie można zmienić muzykę w lobby oraz utworzyć listy odtwarzania (odtwaranie losowe i w kolejności)

- Aby dodać własną myzykę należy wejść do folderu "Jukebox" tam gdzie mamy zainstalowaną grę i dodać własną muzykę, aby była odtwarzana w grze!

 

Więc takie kroki żeby to zrobić to:

-Wchodzisz w ' Mój Komputer '

-Wybierasz dysk na którym jest cały NEXON

-Otwierasz, wchodzisz w folder Combat Arms EU

-Jeżeli tam jesteś poszukaj folderu o nazwie ' Jukebox '

-Wrzuć tam swoją muzykę i jeżeli skończysz zamykasz folder i odpalasz Combat Arms(engine.exe)

-Żeby zobaczyć twoją playlistę w grze wchodzimy w ustawienia

bbvu.png

 

-Zakładka Sound i widzimy

 

aaqi.png

 

Tam możemy ustawiać jak głośno chcemy muzykę, losowe czy w kolejności odtwarzanie oraz wybierać nie które piosenki które daliśmy do folderu a ich nie chcemy!

 

Jeżeli widzisz jakieś błędy lub chcesz żebym coś poprawił napisz na priv lub w komentarzu.

Edytowane przez CytrynMC

35626.jpg

 

MPC[*]

Opublikowano

Dokładnie! Też mnie to bardzo denerwowało dlatego zawsze dawałem BGM off. :P Teraz jest że można własne to fajnie sobie tak potem wgrywać nowe płyty i słuchać podczas gry ;P

35626.jpg

 

MPC[*]

Opublikowano

W sumie to był poradnik od kolegi z US wogółe jak weszłem na CA to wiedziałem co i jak to nie jest zbyt skomplikowane.

Ale łap like że ci cie chciało bo jakies dzidy nie obejda sie bez poradnika ;)

Like

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

@Up Ja chade, rahim, mlody m, pih, grubson i jeszcze takie inne :P

 

Co do poradnika to w sumie jest zbędny ale niektórzy nie zrobią tego sami, więc dam ci lijk ;P

Proszę administracje o usunięcie tego konta.

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a czemu podczas gry nie moge sluchac? tam gdzie serwery wybieram wszystko jest ok ale w grze nie moge

W grze nie ma tylko podczas przebywania w looby w grze masz muzyczke z CA + dźwięk broni itp.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...