Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

z hshield


Sayd15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz mi się zatrzymuje przy 66.7 metin2_common_f_844_13740.fastresume tego nie może ściągnąć. Pobierałem z nowego patcha ale nie działa.

Opublikowano

Ja miałem ten sam problem na win7. Zreinstallowałem win'a 7 i dalej mam to samo o.0. Nic mi nie pomaga.

Teraz w sprawie tematu. Spróbuj odpalic metka (jeżeli masz viste lub 7) Prawy przyciesk myszki na plik do odpalania metina --> Właściwosci --> Zgodność --> Uruchom ten program w trybie zgodności z: i ustaw Windows XP service pack 3 i niżej odchacz uruchom jako administrator. Jeżeli nie pójdzie spróbuj odpalić metka przez takie kurczaczki w folderze z metinem.

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Też prawda. No nie wiem ja mam podobny problem, ale ciut inny. Sprobuj pobrać od kogoś lub z oficjalnego forum metin2 cały folder metin2. Mi to niestety też nie pomogło. Spróbuj.

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...