Skocz do zawartości

Oryginalny MineCraft PODKRĘCANIE RAM

NeviNx33

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam taki otóż problem, że zepsuł mi się mój komputer, teraz siedze na drugim pc'cie ale takim słabszym, nie jest on taki tragiczny ram to ma 2gb (przełożyłem do innego drugie 2) a minecraft to poprostu lagguje w pi*** nawet na tej maksymalnej mgle, na innym kompie przy 2giga sie nie cieło a teraz masakra ;( Słyszałem, że da się podkręcić ramy na oryginalnym minecraftcie ale nie wiem jak, proszę o pomoc, z góry thx

@EDIT

FPS'y skakały mi między 3-8 teraz mam 35 ale i tak nie chciałbym, żeby tak skakały.

CZEKAM DALEJ NA POMOC CZEKA LIMIT "Lajków" :D

efee6c1f876f5f93med.png

Wklepujesz tekst do notatnika i zapisujesz w .bat, w Xmx piszesz ile chcesz przeznaczyć na jave czyli na minecraft. Jeżeli to zadziała to po uruchomieniu singla jak nacisniesz f2 to w prawym górnym rogu zmieni ci sie domyślna ilość RAM (ja tym sposobem zamiast 1GB domyślne ustawiłem 2,5GB i nawet nie śni sie przyciąć na teksturkach x512) UWAGA DZIAŁA TO TYLKO NA ORYGINALNYM MINECRAFCIE

javaw -Xmx2048m -Xms1024m -jar "PODAJ ŚCIEŻKĘ DO MINECRAFT.EXE"

teraz, jak to wpisałem to wypierdziela mi błąd "Java Virtual Machine Launcher Could not create the Java virtual machine" :((

MAM ORYGINALNEGO MINECRAFTA (NAWET 2KONTA)

I Mam WINDE 7 32bit ;d

%EDIT 75 ;D

Poradziłem sobie, przydzieliłem zadużo ram, gawciux limit + ;D dzięki

efee6c1f876f5f93med.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Oryginalny MineCraft PODKRĘCANIE RAM   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...