Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odzyskać/pożyczyć konto na metin2.pl !


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po długim czasie nie odpowiadałem w tematach więc na powrót postanowiłem założyć myślę że przydany Tutek.Do modków:

Jako że według mnie jest przydatny bardzo ten tutek to nie wiem jak z wami,jeżeli więcej będzie na nie to proszę o usunięcie lub jeżeli już było na forum to proszę o też usunięcie 

 

Więc do rzeczy.

Czasami słyszę na różnych forach że ukradli takie konto ponad 200zł wydane na marne itd.Postanowiłem to zmienić do tego jest wymagane:

1:Mózg

2:E-mail i hasło do niego (tylko email na którym jest konto i musicie się upewnić że e-mail nie został zmieniony lub jest w jego trakcie zmiany)

3:Ukradzione konto(zależy czy chcecie odzyskać czy ukraść/pożyczyć)

 

O co z tym chodzi i jak to wykonać .. ? :)

 

Więc tak,zabrali nam konto i został e-mail i chcecie odzyskać konto nic prostszego wystarczy że wjedziesz na :http://pl.gameforge.com/user/accneeded wpisujecie e-mail tego konta.

Wbijacie teraz na email (ten na stronie wp.pl,o2.pl itp) aktywujecie linkiem konto i logujecie się.

Powinno takie coś wyskoczyć:ahaaa.jpg

(oczywiście te czarne to ja zasłoniłem)

 

Jeżeli to wyszło już w 85% mamy nasze konto.

Wchodzimy w zakładkę ''Moje Gry'' i pokaże nam się lista gier i lista postaci :

3333pp.jpg

Znajdujecie swoje ID i naciskamy na Strzałkę (biała na niebieskim tle) <3 .

Wchodzimy i przekierowuje nas do głównej strony metina gdzie pokazuje ID konta.Mamy ID e-mail więc co pozostało ?zmienić hasło!.Wchodzimy w zakładkę ''zmień hasło'' wysyła nam linka na e-mail gdzie dostajemy link do zmiany na nowe hasło i już konto nasze ! :)

WIĘCEJ INFO NA GADU:15772718 JEŻELI CHCECIĘ OKRAŚĆ GRACZY NIE RADZĘ.

nie odpowiadam za stracone konta i grzywny karne itd ;) .

 

 

sygna.png

Opublikowano

szybciej jest wejsc na mt2.pl i kliknac zapomnialem hasla chyba ze nie znamy loginu albo chcemy zobaczyc czy mamy jeszcze jakies acc na mejlu

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Ja bardziej rozbudowany sposób na odzyskanie opisałem :) w 100% dobry (nie polecam okradać ludzi ale między innymi łatwo oszukać dzięki temu)

 

 

sygna.png

Opublikowano

chujowy sposob bo to samo kolega wyzej powiedzial ze mozesz odzyskac poprzez zapomnialem hasla , ja inny sposob preferuje , poprostu gdy znacie kogoś email dajmy na to osobe ktorą chcecie okrasc to wpisujecie jej tam email i kombinujecie coś wkrecacie zeby zaakcpetowala wtedy sie logujecie na tą storne i macie wszystkie passy kont nie tylko na metinie na wszystkim gdzie on sie zarejestrowal:))

Gif off.

Opublikowano

2@UP

 

tak,to prawda ale gdy nie zaakcpetuje pierwszy/sza (wiele przypadków tak miałem) to nic z tym nie zrobisz dlatego napisałem to :)

 

@UP

Dzięki za + ale gdy nie znamy loginu to jak chcesz przywrócić hasło ;p ?

 

 

sygna.png

Opublikowano

Niema lajka ponieważ można na tym dużo stracić . Lepiej zapomniałem hasła , do jakiś max 50 to są nooby i pomyślą że jakiś reset serwa był czy coś takiego , Like it ! :D

Nie wiesz co to skillsy?

 

 

Zbieram Laajki :D

 

 

Tu będzie sygna . By Baksiu :D

 

Juuż zamówiona :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSRH - na zawsze w naszych sercach! :)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Tut taki sobie. Dużo roboty :P A i tak wiem ze swojego doświadczenia że ludzi z konta banalnie okraść :P Ale za rozpisanie się i za pomysłowość LIKE.

l9WHU.png

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Teraz to juz nie jest Potrzebne ?:)

 oqyn4g.png

cruzeN                                    Ak                                   Vodka
Noe

 

Opublikowano

Teraz to juz nie jest Potrzebne ? :)

Może i nie potrzebne ale jak najbardziej aktualne i można w ten sposób odzyskać hasło/login.

1378747514-U216092.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

możesz napisać zwykłym kolorem i berdziej zwięźle bo sorry ale nie rozumiem

w dodatku te screeny, po nich nic nie widac

 

rejestrujesz nowe konto, żeby odzyskać stare ? co jesli nie pamiętam na jakim mailu było?

 

wątpię, żeby działało po tylu latach - na daty popatrzyłem dopiero teraz bo autor odkopał ;/

 

 

#down serio ?

Hejo

Opublikowano

możesz napisać zwykłym kolorem i berdziej zwięźle bo sorry ale nie rozumiem

w dodatku te screeny, po nich nic nie widac

 

rejestrujesz nowe konto, żeby odzyskać stare ? co jesli nie pamiętam na jakim mailu było?

 

wątpię, żeby działało po tylu latach - na daty popatrzyłem dopiero teraz bo autor odkopał ;/

 

 

#down serio ?

Ten ziomek @MenegeR spami w każdym temacie ;)

 

 

sygna.png

Opublikowano

No ciekawe, chociaż nie wiem co to da, dam plusa za pomysłowość i samo zamieszczenie a nóż ktoś skorzysta ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...