Skocz do zawartości

Jak odzyskać/pożyczyć konto na metin2.pl !

Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długim czasie nie odpowiadałem w tematach więc na powrót postanowiłem założyć myślę że przydany Tutek.Do modków:

Jako że według mnie jest przydatny bardzo ten tutek to nie wiem jak z wami,jeżeli więcej będzie na nie to proszę o usunięcie lub jeżeli już było na forum to proszę o też usunięcie 

Więc do rzeczy.

Czasami słyszę na różnych forach że ukradli takie konto ponad 200zł wydane na marne itd.Postanowiłem to zmienić do tego jest wymagane:

1:Mózg

2:E-mail i hasło do niego (tylko email na którym jest konto i musicie się upewnić że e-mail nie został zmieniony lub jest w jego trakcie zmiany)

3:Ukradzione konto(zależy czy chcecie odzyskać czy ukraść/pożyczyć)

O co z tym chodzi i jak to wykonać .. ? :)

Więc tak,zabrali nam konto i został e-mail i chcecie odzyskać konto nic prostszego wystarczy że wjedziesz na :http://pl.gameforge.com/user/accneeded wpisujecie e-mail tego konta.

Wbijacie teraz na email (ten na stronie wp.pl,o2.pl itp) aktywujecie linkiem konto i logujecie się.

Powinno takie coś wyskoczyć:ahaaa.jpg

(oczywiście te czarne to ja zasłoniłem)

Jeżeli to wyszło już w 85% mamy nasze konto.

Wchodzimy w zakładkę ''Moje Gry'' i pokaże nam się lista gier i lista postaci :

3333pp.jpg

Znajdujecie swoje ID i naciskamy na Strzałkę (biała na niebieskim tle) <3 .

Wchodzimy i przekierowuje nas do głównej strony metina gdzie pokazuje ID konta.Mamy ID e-mail więc co pozostało ?zmienić hasło!.Wchodzimy w zakładkę ''zmień hasło'' wysyła nam linka na e-mail gdzie dostajemy link do zmiany na nowe hasło i już konto nasze ! :)

WIĘCEJ INFO NA GADU:15772718 JEŻELI CHCECIĘ OKRAŚĆ GRACZY NIE RADZĘ.

nie odpowiadam za stracone konta i grzywny karne itd ;) .

sygna.png

chujowy sposob bo to samo kolega wyzej powiedzial ze mozesz odzyskac poprzez zapomnialem hasla , ja inny sposob preferuje , poprostu gdy znacie kogoś email dajmy na to osobe ktorą chcecie okrasc to wpisujecie jej tam email i kombinujecie coś wkrecacie zeby zaakcpetowala wtedy sie logujecie na tą storne i macie wszystkie passy kont nie tylko na metinie na wszystkim gdzie on sie zarejestrowal:))

Gif off.

Niema lajka ponieważ można na tym dużo stracić . Lepiej zapomniałem hasła , do jakiś max 50 to są nooby i pomyślą że jakiś reset serwa był czy coś takiego , Like it ! :D

Nie wiesz co to skillsy?

Zbieram Laajki :D

Tu będzie sygna . By Baksiu :D

Juuż zamówiona :D

WSRH - na zawsze w naszych sercach! :)

• 11 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

możesz napisać zwykłym kolorem i berdziej zwięźle bo sorry ale nie rozumiem

w dodatku te screeny, po nich nic nie widac

rejestrujesz nowe konto, żeby odzyskać stare ? co jesli nie pamiętam na jakim mailu było?

wątpię, żeby działało po tylu latach - na daty popatrzyłem dopiero teraz bo autor odkopał ;/

#down serio ?

Hejo

możesz napisać zwykłym kolorem i berdziej zwięźle bo sorry ale nie rozumiem

w dodatku te screeny, po nich nic nie widac

rejestrujesz nowe konto, żeby odzyskać stare ? co jesli nie pamiętam na jakim mailu było?

wątpię, żeby działało po tylu latach - na daty popatrzyłem dopiero teraz bo autor odkopał ;/

#down serio ?

Ten ziomek @MenegeR spami w każdym temacie ;)

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jak odzyskać/pożyczyć konto na metin2.pl !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...