Skocz do zawartości

[Q]Fail Haxy...

Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś w goglaku szukałem pewnego dawnego tematu z mpc..bo tutaj nie mogłem znaleść.

No i ten natknołem się na taką wybowierz pewnego kolesia z innego forum :

Parę dni temu zaczełem zabawę z VB (Visual Basic). Z nudów wpadł mi do głowy pomysł aby robić "Fail Hacki" . i wstawiać na MPC Forum . Dziesiątki noobów dało się nabrać na moje czarujące haczki i szczerze tego pożałowali tracąc uprawnienia Administratora na komputerze;). Z biegiem czasów postanowiłem dodać brzydką stronkę której nie da rady zgasić za żadne skarby ponieważ ma się zablokowany Menadżer Zadań. Niebawem Pojawi się finalny który mam nadzieje porządnie ich poskromi

Oczywiście stara ta wypowiedz.

Ale takie pytanie...

Czy były wgl. takie hacki ??

Ktoś pamięta ?

...

Co do tego.

Lepiej aby ktoś wcześniej sprawdzał zródło albo haxa..

By było lepiej i fake by nie było wstawiane.

Fail hacki to jest nic innego jak : masz napisane, że to jest hack a w środku są zdjęcia albo jest napisane darmowy VIP hack wchodzisz na stronkę, a hacki oczywiście jest darmowy ale strona wymaga zapłaty ... Przykładem tego jest znany nam portal z filmami o grach czyli youtube tego tam jest od zatrzęsienia... miliony wręcz wystarczy, że wpiszesz combat arms hack.

jakoś kiedyś przez przypadek wpadłem na tematen temat i były tam podawane linki do tematu gdzie koleś podał hacka więc tak były wstawiane ale od razu tematy do kosza szły

co do sprawdzania hacka to ostatnio jest mało hacków i z łatwoscią idzie znaleźć źródło hacka

3465q1z.png

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |