Skocz do zawartości

Ważne - Minecraft ciągle się zacina - proszę o pomoc

Loczuch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam bardzo ważne pytanie do was. Mianowicie, Minecraft cały czas mi się zacina. Ciekawe jest to, że dzieje się tak od pewnego czasu, a nie gdy po raz pierwszy w tą grę zagrałem. Chodzi mi o to, że przez.....około pół roku grałem normalnie, bez lagów, aż nagle coś pierdykło i nic! Gra na singleplayer jest normalna.....Bez jakichkolwiek lagów, lecz to co się dzieje na serwerach....Jestem bardzo zdziwiony, ponieważ jak już mówiłem przez te pół roku grałem na WIELU serwerach, łącznie z Hamachi. I nagle...CIACH! Nie pomiętam dokładnie kiedy to się stało, lecz prosiłbym o pomoc. Mam 4 gb ramu, dobry silny procesor, dobrą kartę graficzną i dźwiękową. Mój komputer został stworzoy specjalnie właśnie pod gry! Wiem, że minecraft to 100% Java, ale.... Nie mam zielonego pojęcia co mam już robić! Odinstalowywałem, instalowałem go ponownie, z wielu źródeł. Mi chodzi o to żeby grać właśnie na MULTIPLAYER! Proszę was, a nawet błagam o pomoc w tej sytuacji... Zapomniałem powiedzieć, że mój koputer jest 64 - bitowy, a minecraft jest stworzony pod Javę 32 - bitową.....Próbowałem instalować oby dwie, i nadal lagi na Multiplayer! Możliwe jest to że za słaby internet, lecz wydaje mi się, a raczej wiem na pewno, że mam całkiem niezły internet.,... Prosiłbym was o wszelką pomoc...

--

Z góry dziekuje....

(: .ćyż usnes am eiN

http://www.mpcforum.pl/topic/421768-tutjak-wyeliminowac-zacinanie-sie-minecraft/

http://www.mpcforum.pl/topic/459585-tut-koniec-z-lagami-na-piracie-i-oryginale-dodatkowe-przyspieszenie-minecrafta/

Zerknij.

Zapomniałem dodać, że aktualizacja minecraft trwa przez godizne! Dawniej tak nie było, wiecie co się dzieje? Proszę o pomoc -_-

wyczyść rejestr, pobierz program ccleaner i nim "oczyść" i/lub zdefragmentuj dysk

@down tą aktualizacja bym sie nie przejmował, czasami sam mam tak.

Pytanie: Da się jakoś sformatować dysk, aby nie usunęło wszystkich plików? Czyli pozostały te programy które chcę?

(: .ćyż usnes am eiN

• 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Ważne   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...