Skocz do zawartości

Pomysł na udoskonalenie forum :)

Lavilos

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego że wchodząc w "Publikacje serwerów" pojawia się ogromna ilość serwerów. Wiele z tych serwerów jest rożnego rodzaju chodzi mi o Dedyk Hamachi itp. Moja propozycja jest wiec taka iż ... Zamiast oglądać wszystkie zebrane w jednym dziale można je podzielić, chodzi mi mianowicie o to żeby stworzyć oddzielne działy dla rożnych serwerów np Serwery - Hamachi , Sewery - Dedyk itp . Myślę że to proste udoskonalenie wprowadzi przejrzystość.

Prosiłbym o odpowiedz i opinie ;)

Pozdrawiam Lavilos ^^

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock

Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!

Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Przydało by się :) . Ale ja proponuję podzielić na Survival , FreeBulid itd . Ułatwiło by się szukanie serwerów .

@2 down .

Napewno to się zmieni. Czekają tylko na bukkit'a stablinego pewnie ;)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

to można zrobić podzial na hamachi i dedyki a w tych poddzialach sur fb itd...

GPU: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X CPU: Intel Core i5-6600K Mobo: Asus Z170 PRO GAMING RAM: Corsair Vengeance LED, DDR4, 2x8GB, 3000MHz, CL15 PSU: Corsair RM550X Cooler: be quiet! Dark Rock 3 Case: PHANTEKS Eclipse P400S SSD: Samsung 840 EVO 250GB HDD: Western Digital Red 3TB Audio card: Creative Sound Blaster ZxR 

Monitor: Benq Zowie XL2411 144Hz Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Mouse: SteelSeries Rival 300 Mousepad: SteelSeries QcK+ Headset: HyperX Cloud Black 

Przydało by się :) . Ale ja proponuję podzielić na Survival , FreeBulid itd . Ułatwiło by się szukanie serwerów .

@2 down .

Napewno to się zmieni. Czekają tylko na bukkit'a stablinego pewnie ;)

A jak w Publikacji nie ma napisane jaki to serwer ? NP. Jest Survival a autor napisze ,że FreeBulid? Moderatorzy mają się domyślać albo specjalnie wchodzić na serwer?

I na wersje bo niekture są na 1.8.1 :P

"niekture" Nie fice błendu ;)

@top Ja jestem na Nie

Po co zmieniać? A ludzie są tacy ,że piszą gdzie popadnie

8can.png

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

• 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Pomysł na udoskonalenie forum :)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...