Skocz do zawartości

Bad video card drivers pomocy!

MrMC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wiem ze taki temat juz byl ale tu jest troszke inaczej ok no to mowie tak jak w temacie wyskakuje mi takie cos - Bad video card drivers ....

wiem zajnstaluj stery do karty graficznej i zajnstalowalem a tu pisze system nie spelnia wymagan a spelnia i to jest dziwne moja aktulalna karta to -Standardowa karta graficzna VGA

od kilku miechow lagowalo mi kompa (strasznie) i zrobilem back up do stanu poczatkowego kompa i wszystko git oprocz karty graficznej ekran mam tak powiekszony ze hej i na dodatek grac w nic nie moge pomocy

1-jezeli znacie jakies stery albo cos co moj komp zaakceptuje to dajcie linka

2-myslalem nad zmiana systemu np na xp jezeli ktos zna linka z Windowsem XP to niech da chodzi mi o cos takiego ze wrzucam se to na plytke instaluje i zmienia mi system

moj komp

procek-Intel?Core2 Duo

ram-2gb

32 bity

POMOZCIE NIE GRALEM W MINECRAFTA OD 2 TYGODNI I MOZNA OSZALEC TESKNIE ZA TYM PIKSELKOWYM SWIATEM :)

Niestety linku do Win XP Ci nie podam, bo nie wiem czy można, a nie chce dostać warna... :P A co do problemu to na pewno masz sterowniki do karty graficznej ? Bo jak wynika z tego co napisałeś :

moja aktualna karta to - Standardowa karta graficzna VGA

to nie sądzę abyś miał zainstalowane stery... podaj dokładnie jaką masz kartę graficzną.

xKaMaSx

exMod

Memory

no mowie nic wiecej nie pisze tylko to -Standardowa karta graficzna VGA to wszystko chodzi mi o linka ze sterem na moj system bo wszystkie stery jakie dotad instalowalem nie dzialaja znaczy pisze ze system nie spelnia wymagan

przeciez pare dni temu pykalem se w minecrafta a teraz 1 back up i juz sa klopoty

Spróbuj tak : panel sterowania - menager urządzeń - znajdź pozycję z kartą graficzną i kliknij w panelu na górze aktualizuj oprogramowanie sterownika i wyszukaj online( w internecie ) lub zainstaluj program Driver Max i programem wyszukaj sterowniki. :P

xKaMaSx

exMod

Memory

Albo podaj też właściwości płyty głównej. To coś poszukam. :P Może masz zintegrowaną kartę, a z właściwościami płyty głównej będzie łatwiej coś pokombinować. A tak a propo : masz zintegrowaną kartę czy normalną ?

@Edit :

Znajdź takie coś jak ' Check online for driver update ' jak masz to kliknij i dalej już jakoś pójdzie.

Edytowane przez xKaMaSx

xKaMaSx

exMod

Memory

To Ty masz laptopa ? Jak tak to ten : http://www.ceneo.pl/1412530 ?

@Edit :

Tam w tym programie tam skąd spisywałeś dane masz link : informacje o produkcie wejdź tam i poszukaj działu Download.

Edytowane przez xKaMaSx

xKaMaSx

exMod

Memory

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Bad video card drivers pomocy!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...