Skocz do zawartości

Jaka profesja?

Diesiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczynam grać dopiero wow'a i mam pytanie jaką profesjęwybrać na początek tak a,by zarobićtrochę gold.Czytałem różne poradniki i ponoć na początek dobrze wybrac herbalism i mining.Oraz od którego lv i gdzie wybrac profesje.Proszę o pomoc czy dobrze wybrałem profesje na początek ;]

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Jeżeli lubisz latać po świecie azeroth i kopać oraz zbierać kwiatki to tak, na tym da się zarobić golda, ale aktualnie u mnie na serwerze Globalnym teraz marna kasa z tego jest nawet nie opłaca się za bardzo bootwać. Tak naprawdę to na większości profesji jest profit , wybierz najlepiej tą którą możesz coś "craftować"dla swojej klasy/speca

1373369406-U138092.png

No wiesz bo zaczynam grać Warlockiem Humanem i zastanawiam się czy opyla się na początek no ,ale przypuścmy ,że wybiorę te dwie profesje.A np. wybiorę te dwie profesje i zrobie je np na 3 poziom i będe pozniej chciał je zmienić to jak się oducze tych profesji a będę pozniej chciał do nich wrócić to nadal będe miał 3 poziom czy od początku?. A trzecia sprawa mógłby mi ktoś przetłumaczyć te pojęcia: Jak coś to gram na Prywatnym serwerze Sunwell

-glyfh

-caster

-spell,spell power

-haste ,haste cap

-macro co to jest,jak je zdobyć no i w jakim celu to służy

-rotacja

-doty

-hit rating

-gemy

-soulshard

narazie tyle pojęć ;P

Oraz czy dobry build wybrałem do expa Warlock Human?

http://wow335.gamestool.net/warlockt.php?000000000000000000000000000000320330113520253013520135155000005200000000000000000

Narazie tyle jak coś nie będe wiedział to napisze.

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Nie wiem jak wygląda ekonomia na sunwellu, ale z reguły na privach minerały chodza drogo bo nikomu sie nie chce tracic czasu na zbieranie. Nie będziesz mógł potem zmienić na 3 lvl tej profesji, tylko na 1, to ile wbijesz się nie zapisuje.

Glyph - ulepszenia czaru, talentu, masz tam napisane na jakich lvlach się odblokowuje

caster - osoba rzucająca czary(bądź potwór)

spell, spellpower - czar, siła czaru, spellpower zwiększa siłe czaru

haste - szybkość, np rzucania czaru, atakowania

haste cap - limit, po osiągnięciu którego nie zwiększa się już szybkość, bądź zwiększa się o bardzo małą ilość

macro - ułatwia ci życie, np masz pod jednym klawiszem jakieś skille, które możesz użyc na raz, albo po prostu urozmaicenie, że np za każdym razem innego mounta sobie przywołujesz,

rotacja - najefektywniejsza kombinacja skilli

dot- damage over time, czar uszkadzający przez dany czas

hit rating - możliwość trafienia w cel, są określone normy, do czasu osiągnięcia wysokiego lvla nie musisz się tym bardzo przejmować, chyba, że rzucane czary nie będą "wchodzić" w twoje cele, czym wyzszy lvl ma cel tym więcej hit ratingu porzebujesz

gemy - kamyki, które wstawia się w gniazda, np w zbroji, nie każdy przedmiot ma socket, do niektórych da się dodać socket (pasek, jeżeli jesteś kowalem to ręce i nadgarstki)

soulshard - potrzebne warlockowi do przywoływania swoich "zwierzątek" i do różnych czarów, możesz je zdobyć skillem Drain Soul

Build jest OK.

userbarwb.png

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.