Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZDiTM - Bileciki do kontroli ^ ^


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZDiTM - Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie

 

Witam.

Otóż mam problem...

Jechałem sobie szczęśliwie z koleżanką tramwajem i... "Poproszę bilecik do kontroli".

Oczywiście ja tak na spokojnie szukam biletu(bo przecież kasowałem...).

Chwila szukania ----> niepokój ----> zdenerwowanie -----> uświadomienie sobie, że chyba zgubiłem bilet ale szukam dalej.

Wysiedliśmy z kanarami na przystanku.

Ja szukam dalej biletu. On mi mówił, żebym nie grał na zwłokę i żebym dał mu dowód osobisty bo wzywa policje -.-...

Mówię sobie "Trudno... zgubiłem to zapłacę..." -.-

Wypisał mandat, podpisałem...

Podczas powrotu do domu (z buta -.-) znalazłem bilet w kurtce o.O

 

I co teraz... przyjmą mi odwołanie, i anulują kare ?

W końcu mam ten bilet do tej pory...

Data i godzina się zgadza.

 

Jak tak, to czy się coś za to płaci ?

 

Proszę o odpowiedź ludzi wiedzących co piszą...

Nie interesuje mnie odpowiedź "chyba", "może" etc.

 

Za pomoc oczywiście + :'p

Opublikowano

Zamiast iść do domu i napisać ten temat na którego raczej nie uzyskasz odpowiedz powinieneś od razu udać się do siedziby tego waszego ZDiTM po informacje. Tutaj kanarów i pracowników miejskiej komunikacji raczej nie znajdziesz. Co z tego, że masz odbity bilet skoro mogłeś go dostać od innej osoby np. tej koleżanki? Inna brożka jak masz bilet imienny, u mnie w Poznaniu gdy zapomnisz komkarty dostajesz opłatę manipulacyjną 15zł i masz 3 dni na stawienie się z nią w siedzibie MPK (oczywiście karta musi być doładowana), inaczej mandacik 200zł ;)

Opublikowano

Ehh... lipa...

Dzięki za odpowiedź ... Przejdę się jutro z samego rana do nich, i zobaczymy...

Jak stracę 172,2 zł to się załamie :'p

Dla bezrobotnego to tragedia o.O

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...