Skocz do zawartości

EpicCraft

kamyrdol31

Rekomendowane odpowiedzi

offprawdaczyklamstwoj.gif

Wszedłem w minecrafta, no i dodałem serwer. Serwer już upadł?

Prawda czy kłamstwo?

Piszcie w komentarzach, co o tym myślicie. Nie ocenię serwera źle, gdyż do jego publikacji nie mam raczej żadnych zastrzeżen, chociaż... 3 sponsorów - 3 adminów więcej. Dzieci są zdolne do wszystkiego, więc lepiej nie wiedzieć, co mogą zrobić. Prawdopodobnie "Właściciel" nieźle wzbogaci się w te święta.

@edit:

kamyrdol31, posty da się edytować, nie musisz pisać nowych, tym samym je sobie nabijając. Gdybym zamiast edytować, robił nowe posty z każdą zmianą, miałbyś co najmniej 3 nowe posty. Dodatkowo podane przeze mnie pytanie było retoryczne, serwer nie upadnie, napisałeś "do odwołania". Nie rozumiesz wyrazów, które piszesz jako właściciel, wyrazy te brzmią: "Serwer OFF do odwolania". Łapiesz się w swoje pułapki, człowieczku. :)

@edit2:

Ortografia leżała, ale przynajmniej edita zrobiłeś.

Edytowane przez BloodRiderPL

Nowy post, wiem że może zaliczyć się do spamu, ale...

Nowe informacje, aby wszyscy zobaczyli:

Screen pod tytułem: Admin nie ogarnia.

Wcześniej napisałem mu jeszcze ok. 5x komendę na usunięcie tej wypływającej lawy. Ze środka wygląda jeszcze gorzej, a regulamin... no comment.

Screeny:

adminnieogarnia.png

adminnieogar2.png

Więcej screenów robić nie miałem zamiaru.

Jak widzicie na screenie, admin nie ma czasu, aby naprawić spawn(lawa jest na zewnątrz i w środku, multiverse nie działa i nie wolno rozwalać mapy).

Co dziwniejsze, na serwerze nie ma właściciela, a PATRYKLESIO, który jest adminem - nie jest nim, ma tylko creative, nie zna żadnych komend, i bawi się olewając innych, nie ma też chęci na naprawienie spawnu.

To, co się stanie z twórcą serwera i obsadą, a także z tym tematem, zostawiam w rękach Moderatorów i wyżej położonych. :)

Edytowane przez BloodRiderPL
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum EpicCraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...