Skocz do zawartości

Nauka

Lordeczek

Nauka  

137 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co by? zrobi? przed sprawdzianem czy przed normaln? lekcj??

• Uczy?bym si? na najwy?szy stopie?
      8
    • Uczy?bym si? ?eby dobrze posz?o
      73
    • Uczy?bym si? byle napisa? jedno zdanie
      20
    • Mia?bym to daleko gdzie? i bym si? fajnie bawi? w co innego
      36
  2. 2. Twoje zdanie o szkole

• Szko?a jest moim ulubionym miejscem
      12
    • W szkole lubi? tylko WC
      12
    • Szko?? powinni rozwali? doszcz?tnie
      19
    • Mam to gdzie?
      36
    • Chodz? tam tylko w celach towarzyskich
      58
  3. 3. Przedmioty w których kierunku nie idziesz

• Ucz? si? ich z ch?ci?
      9
    • Ucz? si? ich byle by by?o
      62
    • Po ... mi przedmioty w których kierunku nie id?
      60

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie uczę się nigdy(III klasa technikum, nigdy nie miałem żadnej poprawki, ani większych problemów, po prostu wrodzona inteligencja), ale pomimo tego szkoła to jedno z moich ulubionych miejsc i najchętniej nie zamieniłbym jej później na pracę. I nienawidzę dzieci z podstawówek/gimnazjów płaczących jaka to szkoła jest zła.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Nie uczę się nigdy(III klasa technikum, nigdy nie miałem żadnej poprawki, ani większych problemów, po prostu wrodzona inteligencja), ale pomimo tego szkoła to jedno z moich ulubionych miejsc i najchętniej nie zamieniłbym jej później na pracę. I nienawidzę dzieci z podstawówek/gimnazjów płaczących jaka to szkoła jest zła.

Żeby mi nie było nie zaliczam się do twojej odpowiedzi ja zrobiłem ankieta tylko

7138509900_1434192442.png

Fizyka fajna jest :D co wy do niej macie. Sami by chcieli sługi roboty, ale by powstały trzeba zrobić nową generację komputerów bo te ledwo dały by radę (chodzi o sytuacje kryzysowe dla robota który czyści kible podczas ataku terrorystów np. . Bo chyba nie chcieli byscie armii robotów a każdy robi jedną rzecz tylko jednego co i bandziorowi zrobi lomot, ugotuje wyszukane francuskie danie a potem uraczy was koncertem na fortepianie) Co do nauki, to szkoły niby mają być na poziomie XXI ,wieku a są jak za antyku. Do szczęścia brakuje tylko chodzenie za nauczycielem i powtarzanie tego co mówi. Amerykanie dobrze stwierdzili, że nauki trzeba doświadczać. Nie ukrywam, że z polskiego jestem noga ale na 3-4 dam radę się nauczyć. Z fizyka też byście sobie dali radę, toż to parę wzorów się nauczyć i definicji. Więc

- nauka musi być bo by wam mózg zgnil od nic nierobienia (neurony umierają gdy się nie używa mózgu - może blysniecie na biologi :P)

- a szkoły do modernizacji bo za przeproszeniem gameta męska w zakończenie jelita grubego żadnego doświadczenia nie miałem

Jestem w I tech. i nie mam żadnych problemów z nauką, ndst oraz dopów brak ;) Co do uczenia się za dużo czasu na to nie poświęcam, ale jak potrzeba to przysiądę i przeczytam ten zeszyt (jak mi się chce) zresztą mam kolegę w ławce który służy pomocą :) Jak widzę wiarę która ma zlew na wszystko i gada jaka to szkoła zła to aż żal się robi, co taka osoba będzie robić w przyszłości?

BTW do ankiety "Twoje zdanie o szkole" powinieneś dodać odp. "chodzę tam tylko w celach towarzyskich"

@UP 2: Takie rzeczy to w Ameryce a nie w Polsce. :D

Dla waszej informacji, dużo osób które miały kiedyś piątki, szóstki, czerwone paski dziś są praktycznie nikim. (Większość), znam dużo osób które mówiło mi że uczyły się na 2-3 a są aktualnie dobrze zarabiającymi ludźmi. Oceny to jedno a znajomości to drugo. Nie masz wtyków, to masz problem, szóstki w życiu ci nie pomogą.

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Najważniejsze przedmioty to chyba angielski, matma, infa, chemia, biologia, fizyka. Reszta nie jest potrzebna, przynajmniej mi.

W 2 ankiecie są idiotyczne odpowiedzi.

Fizyka fajna jest :D co wy do niej macie. Sami by chcieli sługi roboty, ale by powstały trzeba zrobić nową generację komputerów bo te ledwo dały by radę (chodzi o sytuacje kryzysowe dla robota który czyści kible podczas ataku terrorystów np. . Bo chyba nie chcieli byscie armii robotów a każdy robi jedną rzecz tylko jednego co i bandziorowi zrobi lomot, ugotuje wyszukane francuskie danie a potem uraczy was koncertem na fortepianie) Co do nauki, to szkoły niby mają być na poziomie XXI ,wieku a są jak za antyku. Do szczęścia brakuje tylko chodzenie za nauczycielem i powtarzanie tego co mówi. Amerykanie dobrze stwierdzili, że nauki trzeba doświadczać. Nie ukrywam, że z polskiego jestem noga ale na 3-4 dam radę się nauczyć. Z fizyka też byście sobie dali radę, toż to parę wzorów się nauczyć i definicji. Więc

- nauka musi być bo by wam mózg zgnil od nic nierobienia (neurony umierają gdy się nie używa mózgu - może blysniecie na biologi :P)

- a szkoły do modernizacji bo za przeproszeniem gameta męska w zakończenie jelita grubego żadnego doświadczenia nie miałem

qps666 co ci się nie podoba taki moje najlepsze myśli ale napisałem żebyście dawali jakieś lepsze odpowiedzi jak chcecie a ja je potem dodam :D

Anteras z tego co przeczytałem wiem tyle że mówiłeś coś o robotach i o jakiś rzeczach o jakich sam nie wiem :O

plimos masz już u mnie like za tą twoją odpowiedz do ankiety

7138509900_1434192442.png

Co do przedmiotów niekirunkowych na studiach to fakt, rzeczy typu ergonomia, czy psychlogia sa dla mnie tak samo ważne jak obiad sprzed tygodnia, ale mimo tego na wykladach się pojawiam. Co do reszty - przed kołem, czy brrrr egzaminem przykuć trzeba i niestety albo się zalicza w pierwszym albo w ostatnim terminie.

Kolejnym plusem, który przyciąga mnie do mojej katedry jest fakt, że obok znajduje się pedagogika i inne kierunki zasobne w piękne kobiety :)

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Nauka   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...