Skocz do zawartości

Od kiedy za wulgi są %

krolik1908

Rekomendowane odpowiedzi

@UP 2: U mnie w szkole dzieci z podstawówki gorzej dają niż ci z gimnazjum. :)

Cieszę się że to wprowadzili, nie lubię jak ktoś rzuca z trzema kurwami w jednym zdaniu.

Edytowane przez Machniuk

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Z tego co pamiętam kokosz powiedział, że można używać wulgaryzmów jeśli chcemy podkreślić siłę wypowiedzi.

Nie możemy używać brzydkich słów nagminnie czy by kogoś obrazić.

W końcu jedna "kurwa" nikogo nie zabiła.

Peace.

xb4c9CP.png

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

@UP 2: U mnie w szkole dzieci z podstawówki gorzej dają niż ci z gimnazjum. :)

Cieszę się że to wprowadzili, nie lubię jak ktoś rzuca z trzema kurwami w jednym zdaniu.

wiesz , na okolo tyle nienawisci i przeklenstw i sie dzieci ucza niestety, i sie wychowuja na takie male ,,smerfysyny" niewychowane

sygnlamborginipro.png

Filmy z Metin2.PL Solar s26

Widać że Team leci sobie w kulki z Userami ;) po prostu olewają nasze wypowiedzi ... wprowadzili to w sposób niedemokratyczny ...

Był temat z głosowaniem ( założony przez Admina ) I prawie wszyscy oddali głos że można dalej przeklinać ;)... ehh widać jaki mają szacunek do nas.

Edytowane przez WodnyGłaz

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

wiesz , na okolo tyle nienawisci i przeklenstw i sie dzieci ucza niestety, i sie wychowuja na takie male ,,smerfysyny" niewychowane

To nie my mamy ich wychowywać, tylko ich rodzice, w Internecie jest wolność słowa i akurat chuj obchodzą mnie zakazy. Po za tym każdy ma swój rozum i jeżeli nie chce używać wulgaryzmów to ich używać nie będzie, proste. I nie zwalajcie na to, że się "dzieci" uczą.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Od kiedy za wulgi są %   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...