Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Częsciowe przywrócenie starego DO


_Quake_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filip skorzystaj z mojego tutka o uruchamianiu wp na win7/vista. Jeśli z tym Ci nie zadziała to masz zły system.(zjebany)

http://www.mpcforum.pl/topic/432390-tut-uruchomienie-wp-pod-system-win7vista/page__fromsearch__1

http://www.mpcforum.pl/user/228189-bennq123/

Kokosz rlz

 

2gv0714.jpg

 

 

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Musisz mieć plik.swf danego statku. Poszukaj w internecie może znajdziesz coś.

http://www.mpcforum.pl/user/228189-bennq123/

Kokosz rlz

 

2gv0714.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

I do którego folderu? tam gdzie są lasery?

 

 

@@edit

A jak mam 32 zdjęcia statków da się to przekształcić w .swf?

 

@@edit

 

Mam golca pomarańczowego w .swf może ktoś powiedzieć gdzie to wkleić i pod jaką nazwą?

Opublikowano

Ale opisz dokładniej, bo nie wiem ocb. . Grafika się nie ładuje czy wp nie działa??

http://www.mpcforum.pl/user/228189-bennq123/

Kokosz rlz

 

2gv0714.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem! Po prostu wp mi nie działa. Wczoraj jeszcze działały mi inne skrypty, ale już teraz wg. mi nie działa.

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

@NoobKillerPL A Ty nie rzuciłeś tego projektu? Nie zdziwię się jeśli jutro i tak nie dasz "Swojej wersji"

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

@NoobKillerPL A Ty nie rzuciłeś tego projektu? Nie zdziwię się jeśli jutro i tak nie dasz "Swojej wersji"

 

A dałeś coś od siebie? Nie? To nie narzekaj, napisałem, że dzisiaj, ale nie że rano -,-

 

 

Więc gdzie Twoja wersja, hm ?

 

U mnie na kompie i na serwerze, przechodzi testy :)

EXPmIpC.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

#Aktualizacja

Zostały zmienione:

 

Goliath Amber -> Stary Pomarańczowy Goliath

Zwykły BigBoy -> Stary zwykły BigBoy (narazie tylko połowa :D)

Czerwony BigBoy -> Stary BigBoy czerwony

 

Linki do statków zostaną niedługo dodane w pierwszym poście

Opublikowano

A czego masz zbugowane??

I wejdź na gg.(nie pisałem pw, bo nie możesz odbierać)

http://www.mpcforum.pl/user/228189-bennq123/

Kokosz rlz

 

2gv0714.jpg

 

 

 

 

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Heh, może i to zabrzmi głupio ale mam wielką prośbę do ciebie czy nie mógłbyś podmienić starego Amber z Crimsonem tak żeby mieć crimsona ale wygląd Amber'ka ?? :D

Obaj wiemy (wszyscy prawie) Że nikt nie ma zamiaru wpłacać kasy do DO a Amber bardzo mi się podoba, a więc bardzo bym prosił :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

te download na początku wątku nie da się ściągnąć chciał bym to porobić może ktoś pomóc?

:ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...