Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kubiki przy pól elicie z kamikadze 2


Gryzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam pytanie czy dałbym rade golcem bastionem 27naj. osłonek czy na dronach i statku + seprom na generatory osłon.

premka + KAMIKADZE 2 dałbym rade ubić kubika?

Opublikowano

Po pierwsze nie ten dział po drugie dasz radę ubić kubasona tylko to kamikadze kup sobie na 3 lvl bosterki na HP,osłonę i strzał a kubiki będą padać jak muchy.

bugpointblack.png

Opublikowano

sory za dział nie wiedziałem gdzie a wogóle to liczyłem i 27 osłonek + seprom bastion bańka i lv dronów daje prawie 600k osłony.

Po 2 niestać mnie na 3 kamikadze bo mam tylko 35k uri a 100k mi sie niechce zbierać a HP mam 300k bo w GG szczelałem. :)

Opublikowano

sory za dział nie wiedziałem gdzie a wogóle to liczyłem i 27 osłonek + seprom bastion bańka i lv dronów daje prawie 600k osłony.

Po 2 niestać mnie na 3 kamikadze bo mam tylko 35k uri a 100k mi sie niechce zbierać a HP mam 300k bo w GG szczelałem. :)

Dasz radę

bugpointblack.png

Opublikowano

sory za dział nie wiedziałem gdzie a wogóle to liczyłem i 27 osłonek + seprom bastion bańka i lv dronów daje prawie 600k osłony.

Po 2 niestać mnie na 3 kamikadze bo mam tylko 35k uri a 100k mi sie niechce zbierać a HP mam 300k bo w GG szczelałem. :)

Bez Boosterow ktorych nie wymieniles to golec z 31 oslonkami ma tyle :)

Troche coś źle liczyłes.

Opublikowano

Dobrze policzył, napisał prawie :)

A co do boosterów - po co one? Ja biję bez + kamikaze 3 poziomu.

A z kamikaze 2 lvl nie ma się co brać :)

Opublikowano

Dobrze policzył, napisał prawie :)

A co do boosterów - po co one? Ja biję bez + kamikaze 3 poziomu.

A z kamikaze 2 lvl nie ma się co brać :)

Dlaczego ? Dobre ammo + bostery i spokojnie da radę.

bugpointblack.png

Opublikowano

@up co ty chłopie gadasz kamikadze na 2 poziomie zabiera 50 tysiecy zrób sobie 2 czołgi jeżeli mam pp to co daje pochłanianie to powinieneś i bez tego dać rade.Sam czekam na seprom zrobie sobie 3 pkt w to do osłony i ide wariować z kubikami

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

Dlaczego ? Dobre ammo + bostery i spokojnie da radę.

 

Słyszałem, że z kubików to mają być korzyści... Dlatego nie przyjmuję do wiadomości jakichkolwiek boosterów (chyba, że lata mi cały czas na pbdo to EP + honor) i lepszego ammo niż x1/sab.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...