Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czemu na mapie x1 odbiera mi życie?


damianww

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eh są 2 możliwości "

1 ustawiłeś na bicie alienków i zbieranie boxów

lub

2 wrogi gracz niszczy alienki Petem i tobie się oberwało

Opublikowano

Przecież pet nie zabiera hp na x-1 chyba że o czymś nie wiem. Możliwe że bot na lagu wleciał w promieniowanie.

 

@Down, to pewnie bug, bo nie powinno tak być. Ja niestety tak nie mogę zrobić :(

Opublikowano

Przecież pet nie zabiera hp na x-1 chyba że o czymś nie wiem. Możliwe że bot na lagu wleciał w promieniowanie

W tym sęk że ostatnio grałem na pl3 latałem po 1-1 na niewidce , gdy podlatywał wrogi user to posyłał Peta na najbliższe straunerki przy userach na niewidce efekt ? zniszczone pare statków.

Opublikowano

mial kamikadze ja tez tak robilem :)

WAŻNE

Nie zbieram ani + ani - a jeśli chcesz mnie na siłę uszczęśliwić to daj to co uważasz za słuszne

ale i tak uważam ze jest masa innych użytkowników która naprawdę zasługuje na uznanie :) dzieląc się z nami TUT`kami i innym badziewiem :P

 

I JESZCZE WAŻNA RZECZ ZAMIAST OBRAŻAĆ INNYCH POSTARAJCIE SIĘ IM WYTŁUMACZYĆ BO MOŻNE NIE ROZUMIEJĄ TEMATÓW W KTÓRYCH ODPOWIADAJĄ

 

POZDRAWIAM:ÖPŦĭМŮ$»«PŖĭMΞ SERWER: Global Ameryka 5

Opublikowano

Ja tak tytul ukradlem na pl1, bezproblemowo :D

Koles lekko za baza stal, z VRU, przylecialem z kumplem

z EIC, puszczalem na niego kamikadze i tytul tez obrywal :D

Opublikowano

Przecież pet nie zabiera hp na x-1 chyba że o czymś nie wiem. Możliwe że bot na lagu wleciał w promieniowanie.

 

Mi jakoś kolesia pet na 1-1 zabiera hp. A wogóle nie było zagrożenia

s112.csrv.pl:47514 - [1.5.2][NP][sG][sB] !!!

200 postów [V]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...