Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Poprzez kreatywność do terrarii.


SopherPRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321720082-U215643.png

 

1321721122-U250803.png

Witam wszystkich w popołudniowy ciepły dzień. W tym dniu chciałbym ogłosić konkurs artystyczny!

 

W konkursie może wziąć udział każdy! Na czym konkurs polega? Na zrobieniu pracy artystycznej, nie ważne jakiej, może to być sygnatura, avatar, tapeta, komiks, wiersz, piosenka, muzyka co tylko zechcesz!

 

Regulamin:

1. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 prace.

2. Dowolny rozmiar(dot. grafiki), dowolna długość (wiersz/ piosenka), 15 minut (dot. muzyki).

3. Dowolny rodzaj pracy (może to być sygnatura, komiks, tapeta, muzyka, wiersz co tylko się chce)

4. Zabrania się kopiowania prac umieszczonych w internecie i na forum. Próba oszustwa będzie oznaczała dyskwalifikacje z konkursu jak i warn w postaci 5%.

5. Pracę zgłaszamy w tym temacie!

 

Jury, które będzie was oceniać:

SopherPRO

Slayer16

Wredna

Matzar

Baksiu

 

Konkurs trwa od 19.11.2011 (godzina 16.00) do 26.11.2011 (godzina 16.00)

 

Wyniki najpóźniej będą ogłoszone w poniedziałek!

 

Teraz to na co wszyscy czekali - nagroda:

1 miejsce: Gold Member

2 miejsce: zdjęcie 10% (jeżeli ktoś posiada)

3 miejsce: zdjęcie 5% (jeżeli ktoś posiada)

 

Zapraszam do udziału!

 

Pytania do mnie (Sophera): pw lub gg (37330733)

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Z drewna robi się młot,

a z niego rozwala się płot.

Zbudujesz sobie dom,

a w środku postawisz klop.

Zrobisz sobie szkło,

a z niego wielkie zło.

 

Dokopiesz się do piekła,

a tam na ciebie czeka orzełka.

Zbudujesz sobie płot,

a obok niego dom.

Uważaj na noc,

bo jutro jest Wielkanoc.

 

/// Nie będzie Wielkiejnocy tylko Boże Narodzenie - Sopher.

1324718344-U297077.png

by SopherPRO

Opublikowano

Kiedy się obudziłeś na nieznanym lądzie

Jeszcze nie wiedziałeś, że na stałe tu osiądziesz

Kraina ta jest ci teraz domem

Snu ukojeniem lub brutalnym pogromem

I to nieistotne czy to dzień, czy noc

stworzenia tu obecne posiadają wielką moc

Korzystając z darów twej matki - natury

Zapędź monstra paskudne z powrotem do ich dziury

Myśląc prostą zasadą - pod ziemią bezpieczniej

Zawiedziesz się wielce gdy odkryjesz coś więcej

Lecz nie lękaj się nowości, młody przyjacielu!

Na początku lęk się ogarnie, pochłonie jak wielu

Jednak gdy wrócisz na górę, myśli odgonisz ponure

Twój umysł ci podpowie jak pokonać tę dziure

Korzystając z wyobraźni, marzeń i umięjętności

Kiedyś w końcu przejmiesz podziemi majętności

 

///Miałem nadzieje na gitarę + piosenkę :) - Sopher

 

Gram od 2 miesięcy :P po 4 akordach uszy zaczęły krwawić... :D

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Wątpię, że mam szanse, ale 3h roboty ;p (800x600 - rozdzielczość gry ;<)

 

Są małe faile (są 2 prawie nie widoczne ;p), ale już nie chciało mi się wychodzić by poprawić.

 

v1

1321773014-U48785.png

 

v2 - takie tam... :P

1321773087-U48785.png

 

 

@down

Co to ma do Terrari? o.O

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

http://www.picshot.p...view/full/51032

Duże rozmiary.

 

 

Może jeszcze ukarze się późniejsza wersja, proszę obserwować co jakiś czas czy ten post nie był edytowany. Chyba, że będzie oceniana tylko ta aktualna, a późniejsze nie będą brane pod uwage, to prosiłbym o usunięcie tego posta i wrzucę to później.

 

 

@edit 26.11.2011 11:55

Dodaje poprawioną wersję, jeśli to możliwe to proszę właśnie ją brać pod uwagę przy ocenianiu

 

Link do obrazka: (kliknij, aby zobaczyć w pełnym rozmiarze imageshack też skaluje (gorsza jakość)... może taka wielkość starczy, najwyżej zuploaduje na multiupload i dam linka jak będzie potrzba)terrariakonkursmpcend2.png

Opublikowano

Macham kilofem dziko,

I walę slime'a w ryło.

Zdobyłem hell stone'a mówiąc szczero,

I zginąłem **** wie dla dlaczego.

Miałem willę nową,

I walę zombiaka głową.

Lubię placki, nie ukrywam,

I bossom głowy urywam.

Zabijam w "Terraria"

I w Minecrafcie, na modzie minerraria.

EQ mam najlepsze,

A potwory życie gorsze.

Mam 3 sejfy kasy,

Więc stać mnie na rarytasy.

Góry z góry na dół orze,

Bo znalazłem wielkie złoże.

Latam na miksturach,

I mam zaklęcia w książkach.

df7gj.jpg

Wiemcorobisz.jpg

Opublikowano

@Up- Co to ma być?? ;d

 

Napiszę wiersza.

 

 

Świat kolorowy,

niby nijaki trzeba rozbijać,

kolorowe krzaki. Weźmy się

szybko za tworzenie różnych

młotków.Terraria kolorowy świat ujawnia

przed tobą swoje obliczę, ty zachwycony

wpadasz we wrzawę skaczesz z radości

na dwu wymiarową trawę.

 

 

xDee- wiem że głupie

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

Cholera jasna, to co tutaj wyprawiacie przechodzi ludzkie pojęcie.

Jeden wypisuje głupoty na temat sraczki, drugi w swoim dissie oczernia terrarie, jeszcze inny pisze dissowko podobny tekst, który w żaden sposób się nie rymuje.

Ja nie wiem czy wy sobie robicie jaja czy wasza kreatywność jest na poziomie zerowym, że nie potraficie stworzyć niczego bez zrobienia z siebie idioty.

Jedna z głównych nagród obejmuje zdjęcie paru % warna, ale widzę ,że poprzez ten konkurs więcej się tego zgromadzi niż odejmie.

 

Ktoś stara się wam zorganizować zabawę, byście mogli zdobyć ciekawe nagrody, a wy tą prace macie w głębokim poważaniu.

Osobiście uważam i będę o to apelować do moderatora Terrari-Sophera, aby w tym konkursie nie pojawiały się żadne dissy czy też inne wulgarne "ala" wierszyki.

Diss opiera się na zjechaniu przeciwnika, a w tej zabawie takowy nie istnieje. Piszecie do nas czy do ściany?

Wykażcie się bardziej, nikt nie musi być utalentowany graficznie czy też potrafić ładnie śpiewać, ale trochę dobrej woli i przede wszystkim poważnego podejścia do sprawy pozwoli na normalna rywalizację i dalszy przebieg konkursu.

 

Dodatkowo również powtarzam wcześniejszą informację, jaką napisał Sopher- jeżeli ktoś daje kilka wersji swojej pracy, nie ma co liczyć ,że wszystkie zostaną wzięte pod uwagę.

1. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 prace.

Proponuję tym samym ponownie przeczytać regulamin konkursu by później nie pojawiły się żadne nieporozumienia.

Opublikowano

Zastosujcie się do powyższego posta!

 

Temat wyczyściłem z "nie ładnych" prac.

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Coś ode mnie.

 

 

Miałem drogę, którą obrałem

Miałem marzenia, za którymi podążałem

Miałem cel, który osiągałem

Teraz jestem tu, siedzę tu

Jestem myślami gdzieś indziej

Myślę o! To jest to...

Wracam tam gdzie byłem

Spójrz mi wprost, powiedz to!

Nie idź gdzieś indziej

Pokaż to, czego chcesz

Wówczas wyciągasz dłonie

Mówisz mi, bierz co chcesz inaczej

A twoje serce zapłonie

Już czas, na ten dzień

W którym wszyscy się zjednoczą

Spotkają się, zjedzą coś

I się wzajemnie przeproszą!

Więc nie martw się..

Czas już wstać i iść drogą prostą.

Spojrzeć na Terrarie i myśleć że ludzie się zjednoczą!

 

 

 

 

///Nie związane z terrarią, tylko ostatni wers. Zmień to. Btw. To chyba jest tekst piosenki jakiejś -,- - Sopher


True love survives all

Opublikowano

Wróg Minecraft'a, a przyjaciel nasz, to Terraria, wiesz o tym sam...

Mamy tam blocki, z któeych budujemy, z nich robimy te o to obiekty...

Grałem w Minecraft'a, lecz Terraria lepsza, łatwa budowa i radość większa...

W Minecraft'cie jakość 3D, w Terrari 2D, sam wiesz jak w Terrari buduje się!

Wiem że ciągle o Minecraft'cie gadam, lecz o wroga, też trzeba zadbać...

Wiem też, że wierszyk nie jest długi, lecz chcę żebyście zapamiętali, o Terrari tu mówimy!

 

Takie coś wymyśliłem . :D

1325845644-U48159.gifd

Dzięki !

Teraz jest fajniejsza ta sygnatura!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...