Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+RPG][Brak LWC][Bandytyzm][Wiezienia]


iDarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Ref

Naprawiłem już więzienia, bandyta znowu działa

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@Ref

Zablokowałem rozlewanie się lawy.

Dokonałem też kilku optymalizacji i przejścia na bazę MySQL.

Serwer działa szybciej

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@Ref

Zapraszam

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Niestety było włamanie na moje konto.

Spryciarz porozdawał wszystkim itemy, bawił się tnt... używał WE

Byłem zmuszony wyłączyć sesje logowania.

Wykonałem reset mapy, eq... pieniędzy...

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

Taki atak nie będzie miał już szans powodzenia.

Przepraszam was za tą całą sytuację.

 

W załączniku wysyłam zdjęcie z logów, w którym jeden z graczy przyznaje się do winy swojemu koledze.

---------------------

iDarecki (Skoinks)

post-378095-0-80910900-1322912317_thumb.png

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Bez kurw.

Rejestracja komendą ./rej a nie ./register

W logach widzę, że kilkanaście razy wpisałeś ./register ....

Ludzie, nauczcie się czytać. Każdemu przed rejestracją co 5 sekund wyskakuje informacja: "Zarejestruj się komendą ./rej haslo nacja Jako nacje wpisz [...]"

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Witam mam mały problem ponieważ kiedy serwer jeszcze zaczynał to nie ściełem drzewa do końca (z nie uwagi ) bardzo mi się podobał ten serwer więc proszę o zdjęcie bana o ile to możliwe Obiecuje że to się nie powtórzy bardzo proszę jakiegoś admina o PW

Opublikowano

@Ref

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

No skoro tak sądzisz...

Przykro mi.

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@Ref

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@Ref

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@Ref

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Uwaga, serwer zostaje zamknięty z powodu braku zainteresowania.

Robię to z ogromnym niesmakiem...

Zainteresowanych moimi pluginami bandyty czy więzień, zapraszam na PW.

Jeżeli ktoś ma zamiar założyć serwer, gdzie nie ma terenów, których nie da się zniszczyć przez graczy, to chętnie pomogę.

Mam dosyć tych wszystkich "Full-Survival", gdzie dostaje się jakieś cholerne "dzialki"....

Oferowałem serwer właśnie pod tym hasłem "Full-Survival", pluginów była masa, a serwer i tak był bardziej "Survival" od tych wszystkich innych.

Wniosek sami sobie wyciągnijcie.

 

BTW.

W minecrafta gra zbyt dużo dzieci, i taki serwer im nie pasuje, woleli by mieć wszystko na tacy....

Psychologiem nie jestem, ale dałbym głowę, że zaczynanie od początku, jest największą frajdą, jaką można czerpać z minecrafta. Gdyby nie to, cała ta gra nudziłaby się bardzo szybko...

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Zrobiłeś dobry survi takie jakie powinno być ale Mi przeszkadza ten mod z miastami i bandytami wole normalne survival gdzie sam szukam bazy wroga i nie ma "on" miast tylko sam buduje baze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...