Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival+RPG][Brak LWC][Bandytyzm][Wiezienia]


iDarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Serwer Minecraft 1.0.0 50 slotów

info.png

PVP: Włączone

Creepery: Włączone

WhiteList: Brak

LWC, Lockette: Brak

Działki: Brak !

 

 

 

Wchodzę na serwer... i co ?

Po pierwsze, nie proszę na samym początki żadnego admina o jakąś działkę. Na serwerze nie ma działek, cuboidów ani niczego w stylu LWC !

Po drugie, cały serwer jest zautomatyzowany, do codziennych akcji nie jest potrzebna żadna interwencja załogi serwera.

Nie będę tutaj pisał o sensie gry w minecrafta... zdania są podzielone.

Aczkolwiek mam zaszczyt przedstawić zbiór wyróżniających nasz serwer aspektów.

  • Pozwolę napisać sobie jeszcze raz: Na serwerze nie ma działek, cuboidów ani niczego w stylu LWC !
  • Rasy, przy rejestracji mamy obowiązek wybrać rasę, do której chcemy dołączyć. Każda rasa ma swoje atrybuty: Terranie - ulepszona walka wręcz i obrona, Midgardzi - umiejętność teleportowania się perłą endermana, Esnoci - odporność na ogień i niezauważalność wobec potworów w piekle.
  • Fortece, czyli znane z gier MMO dungeony (czyt. dandżeony), skaczesz po wysuwających się klockach, zabijasz potwory i przechodzisz żmudne labirynty, a to wszystko dla pieniędzy.
  • Questy, mieszkańcy miast mają wiele problemów, których nie mogą sami załatwić, za wykonywanie questów możesz otrzymać Piekielne Monety (oficjalna waluta w grze).
  • Miasta, jeżeli posiadasz 250 Piekielnych Monet możesz pozwolić sobie na założenie własnego miasta... wszystko automatycznie, wystarczy wpisać komendę "./town new nazwa_miasta". Po wykupieniu miasta uzyskujesz dostęp do pełnego zaplecza, masz całkowitą kontrolę nad terenem, jedynym wyjątkiem są bandyci, o których niżej....
  • Bandytyzm, każdy gracz może ustawić sobie status bandyty komendą "./status", pozwala to na omijanie wszelkich zabezpieczeń (w tym miast) i zabieranie części pieniędzy zabijanych graczy, aniżeli zostaniemy zabici z tym statusem, trafiamy automatycznie do więzienia, z którego i tak możemy z odrobiną sprytu i pomocą przyjaciół uciec. Standardowy czas odsiadki wynosi 3h, jednak celnik może zwiększyć ten czas ze względu na spowodowane szkody.

Grief dozwolony ! Wszędzie, bez wyjątków !

 

Ostrzeżenia i kary:

Nieprzestrzeganie obowiązku zachowywania kultury na czacie - kick, w przypadku nasilenia 10minutowy ban

Złamanie obowiązku ścinania drzew od korzeni do korony - pan permanentny

Budowanie wież 1x1 i tym podobnych - pan permanentny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-271217-560x95-1907-BA4400-FFFF40.png

 

Jedynym administratorem, programistą, projektantem, moderatorem, redaktorem i sponsorem jest iDarecki

 

 

Zapraszam do gry !

 

 

 

 

//UWAGA !

Questy nie są jeszcze wprowadzone

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Uuuuuu zapowiada sie ciekawie ale narazie off...

@Edit

JEstem na servie właśnie testuje ale gra sie bardzo ciekawie

sygnaturka6kh.jpg
Opublikowano

Przez minutkę był off. Aktualizacja pluginu TownyAdvanced

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

serwer huj**y jak wyjdziesz z bezpiecznej strefy to juz masz deeda, robilem sobie zapalniczke 30 min i tu nagle huj klawisz mnie od tylu na hita wziol i koniec nie mam eq... brak administratorow polowy, klockow na mapie nie da sie zniszczyc bo maja cupboidy, zeby drzewo zniszczyc musisz chyba ze 300 kratek od spawna isc SERWER DO DUPY!

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

serwer huj**y jak wyjdziesz z bezpiecznej strefy to juz masz deeda, robilem sobie zapalniczke 30 min i tu nagle huj klawisz mnie od tylu na hita wziol i koniec nie mam eq... brak administratorow polowy, klockow na mapie nie da sie zniszczyc bo maja cupboidy, zeby drzewo zniszczyc musisz chyba ze 300 kratek od spawna isc SERWER DO DUPY!

Szkoda mi nawet czasu na odpowiadanie tobie.... ale jednak

Zabijanie jest rzeczą jak najbardziej normalną na serwerach survival.

W okolicy spawna nie ma drzew ... przepraszam, to moja wina ?

"brak administratorow polowy", a po ci administratorzy ? Żeby im zawracać tyłek tak jak teraz ?

"klockow na mapie nie da sie zniszczyc bo maja cupboidy"

Cytuję: "Na serwerze nie ma działek, cuboidów ani niczego w stylu LWC !"

 

Przeczytałbyś przynajmniej prezentację serwera.

Nie poświęciłeś nawet minuty na przeczytanie tematu, a więc ja mam ci poświęcać 10 na pisanie wszystkiego od nowa w grze ?

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Jeśli chcesz zmienić temat to po prostu go raportujesz. Wszystko. Następnym razem tak rób.

KURWA weźcie mi pomóżcie się zarejestrować bo to jakieś popierdzielone jest. Wpisuje tak jak tam pisze /rej hasło nacja. Bez niczego i co tu jest źle?? Wciskam enter a tam wiadomość ze muszę być zalogowany/lol?
Opublikowano

Rejestracja komendą:

/rej <haslo> <nacja>

 

Przykladowo:

/rej supel254 Elderen

 

@EDIT

Zapomniałbym, serwer działa na Bukkicie 1.0.0

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Survial, ahhh survival. Najprostszy serwer do postawienia :) Zero angażu ze strony administratora "bo po co mają mi dupe zawracać". Niech się dzieje co chce .

Opublikowano

Najprostrzy ?

Gówno prawda, włożyłem w ten serwer dziesiątki godzin.

Zero angażu ? Przygotowałem serwer tak, abym nie był do niczego potrzebny.

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Cieszy mnie to, że banujesz ludzi za wieżyczki z cobbla i za niepełne ścinanie drzew, ale ... co z wylewaniem lawy ? Np. na spawnie. I co daje założenie miasta?

Ogólnie serwer na pewno będzie lepszy od tych wszystkich innych nieogarniętych "full-survivali".

Opublikowano

Co do wylewania lawy... też fakt. Zaktualizuje regulamin.

Miasto daje ochronę terenu przed zwykłymi graczami. W dodatku, możesz wystawić kawałek terenu na sprzedaż i mieć z tego zysk.

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Otóż serwer był off, bo serwerownia nawaliła, nawet strona firmy nie działała.

W każdym razie już ON

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

./rej haslo nacja

na przyklad:

./rej banan11 Elderen

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...