Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobic plik locale w swoim folderze metin2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobic plik locale w swoim folderze metin2? Cze, nie mam w swoim folderze pliku locale! A potrzebuje wkleic tam item-proto. Skad mam wziasc ten plik? Wiem ze to chyba trzeba jakos wypakowac. Dam "Lubie to" za pomoc! bardzo prosze o pomoc!:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

Ściągnij file archiver2 od Kamer'a ----> http://metin2mod.tk/...ectchanger.html <----

Wypakuj na pulpit

Otwórz aplikacje FileArchiver2

Z menu u góry wybierz Extract--->Extract Archive

Następnie przejdź do lokalizacji swojego clienta metin2 i przejdź do folderu Pack

W folderze pack wyszukaj pliki locale_pl.eix następnie wciśnij otwórz ---> wybierz miejsce wypakowania locale_pl.eix i następnie zapisz.

Folder Locale będziesz miał w wskazanej lokalizacji

Skopiuj sobie ten folder i wklej do swojego clienta ;)

 

 

Mam nadzieje że zrozumiesz a jak nie to pytaj z chęcią pomogę :)

 

(jeśli widzisz jakieś błędy to poprzez pośpiech albo moją głupotę :P )

 

 

 

Nie wiem czy oto Ci chodziło czy o ogólny brak pliku locale_pl.eix/epk.

Jeśli całkowity brak locale_pl to polecam skopiować z PL ' a :)

Edytowane przez pati9428
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...