Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmniejszyc lagi na wlasnym serwerze


dawidxd11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam taki o to problem mam swoj serwer hamachi od miesiaca i ludzie maja lagi jak jest 7-15 osob podam parametry komputera

 

 

lacze 2mb/s

system windows xp service pack 3

procesor amd athlon 64 processor 3200+

2.00Ghz

2000mhz

2Gb ram

 

W pliku bat mam @ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -cp ItemCraft.jar;craftbukkit-

0.0.1-SNAPSHOT.jar org.bukkit.craftbukkit.Main

PAUSE

Jak mam wlaczony serwer i minecrafta to w programie everest mam pamiec fizyczna uzyte 950mb

a wolne pamiec 1100mb

wiec jak nawet zmienie w pliku bat xmx1300m xms1300

to w programie everest jest tak samo jak przy 1024m

Co zrobic aby gracze nie mieli lagow na serwie bo dopiero lagi sie zaczynaja jak jest 8 osob

Aha gdy mam serwer wlaczony to mam wszystkie niepotrzebne programy wylaczone

Opublikowano

To tak . Podaj wszystkie pluginy na serwerze to Ci powiem , które usuń + wgraj plugin NoLagg coś tam daje , ale nie za dużo . Usuń AntyxRaya ja przez ten plugin miałem straszne lagi .

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Zmniejszyć lagi możesz wyrzucając pluginy. Ja osobiście polecam ci na takie wymagania dać 5 pluginów, tj:

- commandbook

- permissions

- worldguard

- worldedit

- xauth

 

To wszystko co masz pożera tylko ram i daje większe obciążenie łączu.

Zapobiec lagom możesz jeszcze w jeden sposób, ponieważ często błedy w konsoli powodują jakieś tam lagi. Postaraj się, aby konsola nie wypluwała nic co nie potrzebne. Tyle mogę Ci pomóc.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

O cholera jasna O_O

2 mb i tyle pluginów, to ludzie nawet na serwer nie powinni wchodzić, takie lagi powinny być :O

Zostaw tylko LWC WE, WG, xAuth.

I tyle, commandbook wg mnie nie potrzebny, pełno nie potrzebnych pluginów.

Wyłącz moby, zwierzęta.

 

 

Opublikowano

3/4 pluginów to tylko shity po ch*j dajesz te buble xSpawn? HAHA

CMDBook, LWC, xAuth, WG i WE

Prefixer wywal bo od prefixów jest permission

Opublikowano

Prefixer usuń, wgraj permissions, CraftBukkitUpToDate , zostaw, bo to zawsze Ci gwarantuje najnowsze wersje pluginów (folder plikami -> bukkit_updates)

Opublikowano

Zajrzyj

http://www.mpcforum.pl/topic/427100-poradnik-jak-maksymalnie-zmniejszyc-laggi-na-serwerze-minecraft-wszystkie-sposoby/

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...