Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zezwól na połączenie z internetem?


Aligatron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mojemu kumplowi pewnego razu,gdy wł. metka wyświetliło mu się czy zezwala na połączenie z internetem....przypadkiem nie zezwolił na połączenie,a teraz za cholerę nie może zalogować się na serwer, czy da się to jakoś odblokować?

Opublikowano

Spróbuj:

jeśli ma windows 7 to:

Panel sterowania, system i zabezpieczenia, zezwalaj programowi na dostęp przez Zaporę systemu Windows i tutaj zaznacz 'ptaszka' przy metinie.


 

Opublikowano

on ma lapka i tylko 1 dysk :( co tu można jeszcze zrobić?

 

edit:hmmm... a może to wina czegoś innego? gdy chce zalogować pisze ,,błąd połączenia z serwerem,, serwer na pewno jest online bo ja też na nim gram.

Opublikowano

Zablokował dostęp do sieci w tej grze. Spróbuj poszperać coś w ustawieniach zapory, lub antywirusa.

 

Może ta strona Ci pomoże:

 

http://banita.pl/konf/smbfirewallwinxp.html

kochamplastik.png
Opublikowano

Wszystko się wyjaśniło, to była wina antywirusa, po prostu skończyła mu się darmowa wersja i nie działał prawidłowo, dziękuje wszystkim za pomoc.

Temat do zamknięcia ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...