Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] Szczebrzeszyn&byku121 vs L1R0Y&ooGRANDERoo


Szczebrzeszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyjmuję i wrzucam .

 

Na początek wam podpowiem weźcie lepiej popracujcie

Nie wstawiajcie tego szajsu ,radze wam nie pajacujcie!

Kurwy ogony podkulcie i jak kundle wypierdalać

Za czeliście z nami ? Od Grandera szmaty wara.

Wersów leci cała chmara , nadchodzi apokalipsa

Wasze wersy są tu niczym możecie się nimi wypchać

Mam już dość tego typka na którego mówią Byku

Co ty kurwa jakieś guru ,w jakim ty piszesz języku

Ja nie siadam na nocniku i nie leje jak twój ziomek

Nie macie za grosz honoru nadal mam swoją korone

Moje pancze niezliczone , rozpierdalam was na lajcie

I nie potrzebuje weny , wiem wygrywam to na starcie

Wy na dupy macie parcie ale to nie moja sprawa

Zdejmijcie z ryja maski bo to kurwa nie karnawał

Nadal otrzymuje brawa , a wy obrywacie w ryja

Zapowiedziałem wasz koniec a więc Peace ,kurwy wyjazd!

 

 

Nie wiecie, z kim zaczynacie to jest dziwki poziom Hard

Chcesz tego czy nie mam w rękawie sporo kart

To jest dla mnie drugi start , umieracie ,to jest koniec

Dni waszego życia są już dawno policzone ! 2x

 

 

Nie wiem o czym marzyliście ja tego nie za spokoje

Mój majk jest jak broń ,wersy to moje naboje

Pozabijam was gnoje ,nikt na pewno nie zapłacze

Wykopie wam dwa groby a co dalej ? zobaczę

Dwaj rasowi obciągacze , macie tu totalny pojazd

Resetuje was suki w waszych łbach gości trojan

10 przykazań cykora , w waszych sercach zagości

Nie można na was liczyć Zero w was lojalności

Jestem zawsze w gotowości , by pokazać co potrafię

Zniszczę was psychicznie , powysyłam na terapie

Przeczytam waszą biografie i to będzie na was pocisk

Dwie nie ogarnięte kurwy - spodnie już zdążyli zmoczyć

Nie próbujcie mi podskoczyć , to będzie nauczka dla was

A ten wasz jebany diss dla mnie to jest śmieszny kawał.

chadal.png

Mam się dobrze chłopaku, chcesz pogadać o pudle? Jestem taki jak ty - pięciogwiazdkowy skurwiel.

 

Opublikowano

Nie rozumiem. 2 na 2?

Proszę o wyjaśnienie na PW.

 

Wszystko jest Ok. ;) Dissujcie!

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Nie udawajcie że teksty pisac umiecie

Wszyscy na mpc wiemy ze po nocach kujecie

Bo marzycie o tym zeby nas pojechac

My tu jesteśmy po to żeby was dojebac

Ej ziomki uważajcie bo to nie wasza liga

Wiemy że życie wam przed oczami teraz miga

Ciężko pracowałem aby umiec to co umie

Ale nic innego do roboty niemam w sumie

Wprowadzamy w życie nową ewangelię

I tak ginie jeden po jednym kolejny hejter

Nie przejmuję się waszymi dissami

Bo jesteście zwykłymi psami

Kurwy sie sprzedajecie

A my mamy zawsze mocne pierdolnięcie

Zostaliście mega pojechani

Delikatnie mówiąc dojebani

Szkoda mi na was papieru kartek

Dopierdolili was L1roy i mój ziomek GANDER

Opublikowano

Znowu musze czytac te wasze zjebane wypociny,

koniec czytania i dostajecie listy a w nich drwiny,

bym was opluł ale szkoda mi na was śliny,

robimy wam wjazd na wasze wesrsy

walimy pukamy wszsytko rozpierdalamy

Byliście i zostajecie z niczym

dwie małe pizdy L1R0Y śpi a grander kwiczy

dzisiaj byku sie z wami rozliczy

zaliczacie kolejnego dissa ,przegranego dissa

dostaniecie od nas po ryju ale i tak mi to zwisa

piszecie słabe dissy i tak niech zostanie

wers za wesrem coraz wiekszy rozpierdol powstaje

my diss za dissem ciągle lepiej piszemy

możemy was zjeść jednym wersem ale i tak was nie zjemy

my takich frajerów nigdy do ust nie bierzemy

kolejny raz pancze lecą w waszą strone

tak jak inni to zrobili my zajebiemy wam korone

 

 

 

 

Napierdalam drugą zwrotke, u was

nic nie widac u nas jakis postęp,

jedziemy was,moge pisac jednym palcem,

to juz jest pewne wy przegracie w tej walce,

to jest dla was napisane w trzy minuty

dla was nie potrzeba nawet troszke lepszej nuty

powiem tylko jedno jesteście zwykłe fiuty

wy składacie broń my ją podnosimy

ten flow ten text te rymy

własnie nim wam wpierdolimy

Nic nie warte wasze wiejskie pojedynki

lepiej wylogujcie sie i nie przegapcie wieczorynki

macie szczęscie chyba beda dziś muminki

dobra czas konczyc tego dissa i te wasze wypociny

w nastepnym dissie chętnie znowu wam przypierdolimy

 

 

dzieki za dissa chlopaki

 

Pjona!

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Wypociny to wy robicie na wychowaniu fizycznym

My was rozkurwimy przekazem psychicznym

Jedyne co do ust bierzecie

To to co jecie

Czyli fiuty z czekolady

Z ryja wam spadają płaty

Złazi wam z mordy tapeta

A Byku z ciebie jest totalna kaleka

Teraz coś o szczebrzeszynie

Ten ziomek siedzi w trzcinie

I z niej wyjśc się boi

My jesteśmy dla was chojni

ostro was nie zjedziemy

Troszke was tylko pojedziemy

Bo nie chcemy żeby wam psycha siadła

Jecie chyba za dużo masła

W ciele zbyt dużo cholesteloru

Wiec zamknij pysk ty psycholu

Po raz kolejny was dojecalismy

Jak już mówiłem totalnie pojechalismy

 

 

 

 

Czas na zwrotkę numer dwa

Już w pierwszej was zniszczyliśmy, ha

Kurwa zastanów się co ty wygadujesz

Opinię na mpc sobie tylko rujnujesz

Nie no w sumie to jej nigdy nie miałeś

Życie wielu ludziom na mpc zjebałeś

Bo słuchali twoich rad

Teraz chodzą i proszą o kase na blant

Nie mam nic do zioła

Bo jest fajne gdy masz doła

Wyznaję religię reggae

Zabierzcie już tego kaleke

kaleką jesteś w klejeniu wersów

Mam już dośc tych hejtów

Opublikowano

Zamknijcie ryj

Chcecie mnie dojechać

Ale brak wam sił

Ja mam ten styl

Mam się prostować

Ty weź się Gnij

Ja Was zniszczę w pył

Bo się kurwa wykrwawicię

Chcecie się nabawić

Jebanej zgagi

Wiesz nie ma sprawy

Kończę się bawić

Łącze wyrazy

Po to by coś po sobie zostawić

Wy frajerzy nie boję się Ciszy

Bo te dwa dżinsy śmieszą na Miszy

Siedzisz na plecach i kurwa dyszysz

To zwykła bendeta z Warszawskiej dzielnicy

Rzucam się do gardła jak amstaf

Dla mnie to Falstart

Znacie się na Rapie ?

A ja to Skalska

Dla mnie macie balans tak niski

Jak wasza stara po ciężkiej misji

Uważam że dziś nie wyszły rospiski

Mówię to wam jako wasz bliski

Jak ja nawijam to lecą iskry

Gdzie się podziały wasze preteksty?

Dobra kurwa kończę bo dalej mi się nie chcę

 

A wy nas propsujcie jak zawszę

Będzie rewanżyk za dyszki w ustawcę

Wy nas hejtujcię jak zawszę

I pierdolcie mi laskę

 

 

Można głosować :)

(Wiem że syf)

Opublikowano

Najlepszy diss, oczywiście - Grander.

Szczególnie druga zwrotka, cytat:

" Nie wiem o czym marzyliście ja tego nie za spokoje

Mój majk jest jak broń ,wersy to moje naboje

Pozabijam was gnoje ,nikt na pewno nie zapłacze

Wykopie wam dwa groby a co dalej ? zobaczę "

Na lajcie ich rozpieprzył bez żadnego wulgaryzmu. ;]

gz.

 

 

LIROY to zwykły noob, jego texty (te nie kopiowane) to zwykły shit,

Przyznajcie sami.. Po pierwszych 2 linijkach rzygać się chce.

PS. Dowody że kopiuje: http://www.mpcforum....30#entry3438830

Ogólnie rzecz biorąc nie wiem po jaki h*j napisał aż 3 zwrotki, nie wiem żeby obrzydzić nam życie?

To najgorszy fejk na tym forum.

 

Co pro po Byka i Szczebrzeszyna:

Byku - mogłeś się lepiej postarać..

Szczebrzeszyn - Na pewno lepiej niż ostatnim razem, (robisz postępy)

Lecz wersy są za krótkie ;]

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Co L1ROY wezwiesz swoich pseudo ziomków hejterów, żeby wygrać ? BTW. Głos na Grandera i niestety na liroya

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...