Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czyzby s26 sie zblizal, czy to tylko blef teamu?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na oficjalnym koncie metin2pl na facebooku, team wrzucil cos takiego :

 

382930_231663283565448_221345171263926_605671_1314744390_n.jpg

 

Nie wiem co o tym myslec, wyglada na to ze szykuje sie nowy serwer.

Opublikowano

Czego się nie robi dla pieniążków ^^

 

W tym dodaniu s26 jest dla nich sporo zarobku jak sie popatrzy na to to s26 to dobre zagranie.

 

Na s25 gra sporo ludzi i zapewne z 60% pojdzie na nowy serwer.

Do tego z pozostalych serwerow polowa ludzi pojdzie wiec zastrzyk kasy nie samowity.

 

Ale malo tego.

 

Gracze z pozostalych starszych serwerow, ktorym nie bedzie juz przybywac graczy, beda zmuszeni sami bonowac eq.

Jak juz ktos zaczal gre i cos osiagnal to nie bedzie oplacalo mu sie przechodzic na inny serw tylko sam bedzie zmuszony bonowac eq, bo nikt z nowych graczy tego nie zrobi bo poprostu ich nie bedzie.

Opublikowano (edytowane)

Wszystko możliwe tylko po co robią s 26 jak i tak coraz mniej ludzi gra na pl

Dla mnie to glupota.

 

Dosc ze nikt nie gra na pozostalych serwerach to oni chca nowy zrobic.

 

Sporo ludzi za starych serwerów przyjdzie na nowy.Na początek masa ludzi będzie chciała zrobić sobie dobre eq więc kilkanaście tysięcy na IS pójdzie.

 

@Top. Może tam zagram...

Edytowane przez CienkiGracz
Opublikowano

Ja też chętnie zagram.

Podali jakieś info kiedy ten serwer?

Trzeba wyczekiwać info na boardzie, kasy dużo zdobędą i niech się cieszą

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Kiedyś na stronie metin2.pl zawsze po prawej stronie jak był status serwera to jak było bodajże 12 serwerów, 3 były wolne, reszta zamknięta. A teraz ? 25 i wszystkie wolne, a raczej puste. Ale posunięcie dobre, chętnie zagram jak zagrają znajomi, a chrapkę chyba mają ^^.

Moje TuT-y;

 

"Aol- connection log"

Opublikowano

Nie możemy przewidzieć czy powstanie czy nie . Jak będzie to powiadomią was .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...