Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z loaderem po dzisiejszej inspekcji i tych dodatkach (15.11.11) a mianowicie patchuje czekam wylaczam patch potem HS wlacza sie i odpala sie silk i jest ok wszystko potem zostawiam tego pierwszego silka na HS i wlaczam bota a nastepnie wlaczam loadera i tu jest problem bo wlaczam go a on wlacza sie na pare sekund i znika ..nie wiem dlaczego tak jest ;/ wczesniej bylo ok.... ktos ma pomysł co zrobic?

powiem jeszcze ze jak on sie wlacza to ja szybko moge wlaczyc launch i oczywiscie silk sie wlaczy i dam rade sie zalogowac ale jak wlacza sie postac dostaje dc ... bo oczywiscie po wcisnieciu launch loader znikl .. zrobilem update manualny... ale i reinstal silka i bota .. lecz caly czas to samo ... prosze o pomoc z gory dzieki

Opublikowano (edytowane)

Witam mam problem z loaderem po dzisiejszej inspekcji i tych dodatkach (15.11.11) a mianowicie patchuje czekam wylaczam patch potem HS wlacza sie i odpala sie silk i jest ok wszystko potem zostawiam tego pierwszego silka na HS i wlaczam bota a nastepnie wlaczam loadera i tu jest problem bo wlaczam go a on wlacza sie na pare sekund i znika ..nie wiem dlaczego tak jest ;/ wczesniej bylo ok.... ktos ma pomysł co zrobic?

powiem jeszcze ze jak on sie wlacza to ja szybko moge wlaczyc launch i oczywiscie silk sie wlaczy i dam rade sie zalogowac ale jak wlacza sie postac dostaje dc ... bo oczywiscie po wcisnieciu launch loader znikl .. zrobilem update manualny... ale i reinstal silka i bota .. lecz caly czas to samo ... prosze o pomoc z gory dzieki

Mam to samo : / Jeżeli ktoś rozwiąże problem proszę o szybkie wyjaśnienie tutaj jak najszybciej bo fajny event wszedł ^^ Edytowane przez cinku
Opublikowano

Nie ma rozwiązania tego problemu. Zupdate'owany silk wykrywa edxloadera jako program pomocniczy i stąd dc i wyłącznie się loadera. Trzeba czekać na nową wersję ibota i jakiegoś nowego loadera ew. ulepszenie obecnego.

 

P.S

Silk odpalony przez HS również nie działa poprawnie gdyż HS odpali go, ale nie "wykrywa".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...