Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Call of Dyty MW3 czy Battlefield 3


kr4box

Call of duty MW3 czy Battlefield 3  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wilucie ? :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MW3,wymiata i działa na słabszych kompach.

BF3,nic wielkiego,a wymagania wcale nie niskie.

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano

Michał.

 

no nie wiem dziwna ta Twoja wypowiedz

 

jak widzialem filmiki na yt z nowego Cod'a na multi to

to jest poprostu MW2 tylko nowe mapy dali prawie wszystko nowe ...

a BF3 ... cudo

 

ale wiadomo jednemu sie podoba to jednemu to

mi sie podoba single w cod a multi BF3

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Jedynym minusem MW3 jest krótka kampania, ale są misje poboczne. Multi jest świetnie zrobione i wciąga.

 

Battlefield 3 też ma dobre multi, ale kampanie gorszą.

 

Polecam MW3.

Opublikowano

MW3 daje wszystko czego można chcieć od multi

BF3 może by było lepsze jakby nie była tak głupio prowadzona kampania reklamowa mająca na celu zniszczyć dzieło Activisionu .BF3 daje NIE za całokształ bo ogólnie gierka jest dobra

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

CoD MW3 nic innego jak odgrzewany kotlet po raz trzeci ;).

 

BF3 - Gra dla miłośników bugowania i glitchowania.

 

Podsumowanie:

 

Szkoda kasy na oba shity. Już lepiej iść na paint balla w realnym świecie .

jqeuR.png

Opublikowano

Battlefield 3 o wiele lepszy ;) tak jak powiedziała osoba :) mw3 to odgrzewany kotlet i nic więcej ;) 1 raz kupiłem jakoś grę i jest nim Bf3 i nie żałuję BF najlepszy FPS jaki jest :)

ale co do bugów to w bf3 chyba na becie tylko grałeś :) bo w aktualnej wersji nie ma bugów

fs.png

Opublikowano

CoD MW3 nic innego jak odgrzewany kotlet po raz trzeci ;).

 

BF3 - Gra dla miłośników bugowania i glitchowania.

 

Podsumowanie:

 

Szkoda kasy na oba shity. Już lepiej iść na paint balla w realnym świecie .

E tam Paintball. ASG lepsze i tańsze.

Po za tym ja nie widzę za bardzo rzeczy, które można by zmienić w MW3, czy wcześniejszych... Po za grafiką w sumie.

1567846744.png
Opublikowano

To zależy.. Czy ściągasz z neta czy kupujesz oryginalną wersję..

W pierwszym przypadku to szkoda nawet ściągać tą grę..

Ponieważ Singiel Player - przechodzisz w 4-6godzin max ?

Co pro po multi Player to już cudo ;]

300x lepsze niż cs ;D

Można sobie grać i grać ;p Ale tylko w oryginalnej wersji..

Na piracie nie otworzysz Multi Player ;]

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

To zależy.. Czy ściągasz z neta czy kupujesz oryginalną wersję..

W pierwszym przypadku to szkoda nawet ściągać tą grę..

Ponieważ Singiel Player - przechodzisz w 4-6godzin max ?

Co pro po multi Player to już cudo ;]

300x lepsze niż cs ;D

Można sobie grać i grać ;p Ale tylko w oryginalnej wersji..

Na piracie nie otworzysz Multi Player ;]

 

300x lepsze niż cs < < < xD:D Ubawiłeś mnie tym tekstem bo jest strasznie denny. Tylko, że CS nie jest rozwijany od dłuższego czasu i nie ma kolejnych części. COD jest rozwijany i nie ma co dziwić się lepszej grafice i animacjom.

 

Ja znam lepsze multi i to darmowe. Grafika taka jak COD, BF albo lepsza. Jest to Alliance of Valiant Arms. Zarąbista fizyka gry , grafika i animacje :).

 

I co ? Łyso ?

 

Nie każdy ma ochotę kupować grę tylko po to by móc grać w multi. Do multi mamy sporo gierek : CombatArms, CrossFire, WarRock , Alliance of Valiant Arms itd. No i one nie wymagają od nas zapłaty za dostęp do nowych map tak jak to było z COD DLC. Za parę mapek niezłe pieniądze trzeba było zapłacić . W tych powyższych masz za darmo dostęp do tych mapek :).

 

Na piracie nie otworzysz Multi Player ;] < < < Nie bądź taki pewny hehe. Czytałem i nawet koledzy mi mówili, że można grać w multi COD MW2 i BF 2 BC . Wystarczy pewien dodatek. Wtedy nie potrzebujesz łaski EA i Activision by zagrać w multi. Także zrobienie go pod BF3 i MW3 to kwestia czasu.

jqeuR.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...