Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbardziej rozbudowana i uniwersalna fabryka cobblestone.


piotrek54

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio na forum widzę wiele TuTków dotyczących fabryki cobbleston'a, ja jednak znam jedną z lepszych, zbuduj ją sam:

 

Najpierw wykonujemy znak "+" :

 

20111115161002.png

 

Następnie wykopujemy rów na środku ramion naszego plusa.

 

20111115161016.png

 

W końca ramion wylewamy wiaderko wody:

 

20111115161030.png

 

A na środku wiaderko lawy ;)

 

20111115161055.png

 

 

Gotowe ! Możemy jednak jeszcze dodać źródła lawy aby fabryka była bardziej wydajna:

 

20111115161141.png

 

A potem jeszcze dodać mechanizm pistonów- wyjdzie nam samo rekonstruująca się wieża ;)

 

20111115161547.png

20111115161548.png

20111115161642.png

 

Możemy również usunąć kilka elementów (Wersja uproszczona):

 

20111115162712.png

 

Jak widzicie fabryka jest bardzo ale to bardzo uniwersalna, bardzo łatwo można ją przebudować.

Opublikowano

"

Najbardziej rozbudowana i uniwersalna fabryka cobblestone."

 

 

Śmiem wątpić, moge zrobić owiele bardziej rozbudowaną i o wiele "uniwesialniejsza"

 

Po pierwsze ta pierwsza to szit z dupy i robisz 4x wiecej a efekt ten sam chyba ze umiesz kopac czterema kilofami naraz... Zanim zdarzysz zebac to sie już zrobi od nowa. Ogar kolego. Ta druga to najlepsza fabryka cobla ale widzialem juz ja jakies 3 miechy temu.

Opublikowano

zrób tuta jak pistony tam dać :) albo daj mape z tym z góry dzięki

 

EDIT: albo już nie :D sam zrobiłem mechanizm nawet i lepszy ;) ale za pomysł dalej dzięki ;DD

Opublikowano

 

Śmiem wątpić, moge zrobić owiele bardziej rozbudowaną i o wiele "uniwesialniejsza"

 

Po pierwsze ta pierwsza to szit z dupy i robisz 4x wiecej a efekt ten sam chyba ze umiesz kopac czterema kilofami naraz... Zanim zdarzysz zebac to sie już zrobi od nowa. Ogar kolego. Ta druga to najlepsza fabryka cobla ale widzialem juz ja jakies 3 miechy temu.

1.To zrób

2.Uniwersalna ! Są miejsca dla 4 osób, czyli że nadaje się np. na publiczną w multiplayer :)

3.Zanim zdążysz zebrać ? Niemozliwe :) Zbierasz>Tworzy sie>Zbierasz itd. Jak masz złoty kilof to przynajmniej nie boisz się że przestanie wyrabiać :)

4.Możliwe, jednak ja sam to wymyśliłem i chcę się podzielić z tymi którzy nie umieją, nie znają tego :)

Opublikowano

Dobre ale ja już to zrobiłem jak grałem na latajacej wyspie :P Lubie to

[url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/357/Mmmm/mca.png[/img][/url] [url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/335/yyy..+mleko%21/mca.png[/img][/url]
[color=#FF0000][size=5][50][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][100][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x2[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][150][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x3[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][200][/size][/color][color=#00FF00][size=5] Jea x4[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][250][/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][300][/size][/color]

Opublikowano

Najlepsza jest fabryka, która sobie stoi i jakoś wygląda. A tu? Klocki wpadają do lawy, nie ma jak wyciągnąć. Uproszczona wersja też jest lepsza od tego " + ".

  • 5 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...