Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Przedstawiam wam pliki serwerowe by dulu66; są to edytowane pliki by SGT-Otlet.

Pliki te z edytowałem w 85%. Więc są tak jakby moje, ale są wspomagane na SGT Otlet.

 

Lista plugin'ów:

- AuthMe

- AutoMessage

- AutoSave

- ChestShop

- CommandBook

- CraftBook

- CraftBookCircuits

- CraftBookMechanisms

- CraftBookVehicles

- CraftBukkitUpToDate

- godPowers

- HeroChat

- iChat

- iConomy

- IPGet

- Jobs

- KiwiAdmin

- LWC

- MagicCarpet

- mcMMO

- NSCommand

- PerformanceTweaks

- Permissions

- PermissionsPlus

- Warpz0r

- WorldEdit

- WorldGuard

 

Paczka v1.0:

- Poprawiono parę błędów (z paczki SGT Otlet).

- Usunięto plugin'y które uszkadzały mapę i blokowały uruchomienie serwera.

- Wgrano parę nowych plugin'ów.

- Poprawiono Permissions

 

Download v1.0:


http://speedy.sh/ahChS/Pliki-Serwerowe-by-MasterDulu.rar
To jest ukryta treść, proszę

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez dulu66
Opublikowano

Zezwoliłem... Ja nie mam czasu obecnie wspomagać moich plików, więc mam zastępce ;) Dobra robota :D

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Pelno bledow w konsoli , starszego permissions nie bylo ? PermissionsPlus nie dziala , serwer totalnie zlagowany przez PerformanceTweaks.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

moim zdaniem nadają się do gry ale jeżeli pliki serwerowe pobiera ktoś by mieć wielu graczy i zrobić jakiegoś dedyka czy coś to nie polecam bo permisson jest nieco zwalone a permisson plus nie działa i lagi są ale to pewnie wina mojego neta 16mb/s a za pliczki LUBIE TO ;)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Paczka jak każda inna, nie widzę sensu robienia plików serwerowych, których i tak już jest trylion, chyba że jakieś orginalne, np. dodałeś pluginy swojego autorstwa.

Jestem tutaj po to żeby pomagać, nie żeby zbierać "lajki", czy nabijać posty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...