Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Za co i na ile możesz dostać bana? Translated by Omek


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Mam tutaj dla was spis za co możecie dostać bana i na ile ;p

Translated by Omuś ; ]

 

Oczywiście gdzie nie gdzie mogą znaleźć się błędy.

Co do tłumaczenia nie jest ono dosłowne .

 

 

 

1.Scamming(Oszustwo)

 

Szczegóły:

-Głównie chodzi tutaj o Oszustwa typu Linki do Free NX czy rejestracje na jakieś kosmiczne fora,gdzie umieszczony został keylogger.

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?:

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

2.Hacking(Hacki)

 

Szczegóły:

-Jak sama nazwa mówi,zostaniecie zaraportowani czy wykryci przez logi = BAN

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?:

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

3.Abuse / Harassment(Nadużycie / Szykanowanie)

 

Szczegóły:

-Dwie te rzeczy dotyczą niewłaściwego użycia języka.Czyli obrazę inne osoby,różnego typu groźby itp.

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?:

-Zależy to od tego gdzie została takowa osoba obrażona.Jeżeli stało się to na PW to robimy screeny pw i tworzymy raport.

Tak samo bd z każdym innym sposobem.Dodam,że nick musi być poprawnie widoczny inczaej raport zostanie uznany za nie kompletny i zamknięty.

 

Kara:

-1 Ban: 30 D Chat Banu

-2 Ban: 30 D Chat Banu

-3 Ban: 30 D Chat Banu

-4 Ban: 45 D chat banu + 15 D Blokady Konta W Grze.

-5 Ban: 60 D Chat Banu + 30 D Blokady Konta W Grze.

-6 Ban: 90 D Chat Banu + 60 D Blokady Konta W Grze.

-7 Ban: Dożywotnia Blokada Chatu + 90 D Blokady Konta W Grze.

-8 Ban: Dożywotnia Blokada Konta W Grze.

 

 

4.Account selling / Account buying / Account trading(sprzedaż konta / kupno konta / wymiana konta)

 

Szczegóły:

-Zakaz handlu wymiany,handlu itp kont w CA gdyż jest to karane.

Chyba każdy was wie czym

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

5.Game Logs

 

Szczegóły:

-Może co to jest Game Logs? Game Logs - to raporty wysyłane przez Hack Shield do NEXON-a.

Najczęściej osoby zbanowane za Game Logi korzystały z Hacków.

 

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

6.Glitching(Błędy map)

 

Szczegóły:

-Są to błędy na mapach,które powstały podczas ich tworzenia.Często gracze używają ich jako ułatwienie gry tzn.koleś chowa się za skrzynkę,ty go zabić nie możesz,ale on ciebie tak.

Od nie tak dawna surowo karane.

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

7.Name Abuse(Niestosowny Nick)

 

Szczegóły:

-Name Abuse jest ogólnie żadością.Przeważnie otrzymuje się bana za to gdy osoba robi nie stosowny nick typu: Hitler.Fuck itp.

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-7 D na zmianę nicku.Brak zmiany = Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

8.Modem Tapping(Zrywanie połaczenia internetowego)

 

Szczegóły:

-Coś ala Telekill Odłączasz kabelek od internetu po czym biegasz w grze i wszystkich infekujesz.Po tej czynności podłączasz kabelek i wualaa "Unb+"

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

9.Unfair play(nieuczciwa gra)

 

Szczegóły:

-Dotyczy to głównie np.wysadzania min i utrudniania gra innym.

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-1Ban: 15 D Blokady konta w grze

-2Ban: 30 D Blokady konta w grze

-3Ban: 60 D Blokady konta w grze

-4Ban: 90 D Blokady konta w grze

-5Ban: Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

10.Megaphone abuse(nadużycie za pomocą megaphone)

 

Szczegóły:

-Obraza innych osób za pomocą Megaphone.

 

Kara:

-15 D Chat Banu.Jeżeli na taką osobę ukaże się więcej raportów tego samego typu kara zostanie zwiększona .

 

11.Fireteam room blocking(Blockowanie Roomu)

 

Szczegóły:

-Jeżeli moderator roomu blockuje pokój w okresie czasowym 15-30 Min należy zgłosić to GMowi.Automatycznie pokaże sie w pokoju i ukara winowajcę.

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?

-Musisz poinformować GM.Tylko dzięki Spotted GM takowa osoba zostanie ukarana.

 

Kara:

-15 D Blokady Konta w Grze

 

12.Powerleveling / Blocking other zombies in Quarantine / Freekilling(szybki exp,Blokowanie dostąpu zombie do ludzi,Darmowy frag)

 

Szczegóły:

-Blokowanie dostępu zombie do ludzi jest uważane jako pover leveling czyli szybki exp.

To samo tyczy się darmowych zabójstw i szybkiej gry .

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

 

13.Rez file modding(Modowanie gry)

 

Szczegóły:

-Zabrania się dokonywania zmiany w folderze Combat Arms,tyczy się to zmiany w plikach gry.

 

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

14.Clan name abuse(obrażliwa nazwa clanu)

 

Szczegóły:

-Zakaż stosowania obraźliwych nazw clanów

 

Kara:

-Lider Clanu : 30 D Blokady Konta w Grze

-Członkowie Clanu : 15 D Blokady Konta w Grze

 

Pozdrawiam ;]

9368_gold.png

Opublikowano

Zarąbiście to Zrobiłeś ;)

 

Szczegóły:

-Jak sama nazwa mówi,zostaniecie zaraportowani czy wykryci przez logi = BAN

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?:

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

Kara:

-Dożywotnia blokada konta w grze.

 

Dopisz, że Game Logi mogą też wykryć hackera

 

GoodJob

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Zarąbiście to Zrobiłeś ;)

 

 

 

Dopisz, że Game Logi mogą też wykryć hackera

 

GoodJob

 

To masz w zakładce Game Logi co one mogą ;p

9368_gold.png

Opublikowano

Tak mozna to podpiac zeby juz nikt sie nie pytal czy moze za to dostac bana i takie o. A co do tego wysadzania min to nie wiedzialem ze za to jest ban :)

A co te glichty to nexon jest dosyc dziwny skoro banuje na perm graczy za to u używaja bledow ktory sam nexon zrobil...

 

Zawsze lubilem rozwalac typom miny bo nie wiedzialem ze za to jest ban. Uff uratowales mnie od niego ^_^ Wiec masz laika

beznazwygr.png


Opublikowano

Tak mozna to podpiac zeby juz nikt sie nie pytal czy moze za to dostac bana i takie o. A co do tego wysadzania min to nie wiedzialem ze za to jest ban :)

 

Dzisiaj pisałem do NEXON-a i wysadzanie min uznane jest za utrudnianie gry i banowane na 15 D

tzw.unfair game

 

@2up

 

Google translate to masło maślane ;p

Używałem własnego języka ; p

9368_gold.png

Opublikowano

co do wysadzania min niech zrobia tak zle minami sam nie mozesz zabic i ze z twojego tematu tez nie mogla rozwalac tylko 2 team i by bylo git moze napisz im bo ja to niewiem gdzie :P

Opublikowano

Dobrze napisane nie bedzie juz zbednych tematow na ten temat ;)

Z tym rozwalalniem min to tez dziwne bo jak masz zrobic screena skoro typek nagle rozwali ci miny i nie zdarzysz go zrobic a czasami nawet nie wiesz kto to zrobil.

Wlasnie o jesli rozwale typowi miny claymorem albo rpg to tez sie do tego zalicza ?

Zipperrr.png

 

 

 

########## HaSh ########## <3

Opublikowano

@up

 

Jeżeli strzelales w zombie a stalo ono kolo min to nie, bo nie zrobiles tego specjalnie. Ale musi byc nagrane tez ze tam zombi stoi. Rzadko kto wysyla raporty za rozwalanie min bo nie zrobi zdjecia a raczej nie zdarzy.

beznazwygr.png


Opublikowano

a nie uczciwe kickanie to do abouse??

 

Brałem to ze stronki NEXONa i nic tam o tym nie było,ale raczej tak.

Jutro rano dodam

9368_gold.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/227221-minitut-wszystkoza-co-mozna-dostac-bana/

Powiększyłeś to i dobrze.

 

PS.Ale żal.

1.Za zmiany ( mody ) perm OMG a pisali że nie ma.

2.Miałem wyzywający nick to mi bloka nie dali ani nie upomnieli odrazu perma dali.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/227221-minitut-wszystkoza-co-mozna-dostac-bana/

Powiększyłeś to i dobrze.

 

PS.Ale żal.

1.Za zmiany ( mody ) perm OMG a pisali że nie ma.

2.Miałem wyzywający nick to mi bloka nie dali ani nie upomnieli odrazu perma dali.

 

Bo tak sądzę,że ten spis na ich stronie jest nie aktualizowany i dlatego.

Czas leci,a niektóre rzeczy się zmieniają

9368_gold.png

Opublikowano

Omko wg mnie to by się przydało podpiąć ten temat, ale Ty decydujesz :P

 

Co do temaciku to powiem krótko - zaje**** wykonanie

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Dobry wieczór takie pytanie mam punkt 11. O co chodzi z spotted GM ? czy to jakieś coś którym się wzywa GM czy co ?

 

Spotted Gm to coś takiego,że wbija GM na room i bezpośrednio z niego cię banuje .

9368_gold.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ban za hacki=zero % szans na unban.

Może miałeś na kompie hacki do innych gier, lub ktoś ci kiedyś wbił na konto i na hacku jechał.

Zmień adres MAC karty sieciowej i grasz od nowa.

 

PS. Mogłeś zrobić nowy topic w dziale głównym, a nie tutaj pisać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...