Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Za co i na ile możesz dostać bana? Translated by Omek


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nigdy ich nie używałem (to konto) czy dostał bym unbana ??

A masz dowody ?

Jeżeli masz dowody i udowdnisz to nexonowi = może unban xD

A może dostałeś za coś innego ?

Opublikowano

Witam

Podczas rozgrywki CW z klanem uJeeDclanGaminG w decydującej rundzie jeden z graczy pojechał mój team na perfidnym telekillu przez co przegraliśmy. W odwecie chciałbym zbanować tego gracza oraz klan posiadam screeny tylko nie wiem jak się zabrać za banowanie. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to się robi? 8S NIe chodzi mi o wysłanie raportu. Txh za odpowiedź.

Opublikowano

Witam

Podczas rozgrywki CW z klanem uJeeDclanGaminG w decydującej rundzie jeden z graczy pojechał mój team na perfidnym telekillu przez co przegraliśmy. W odwecie chciałbym zbanować tego gracza oraz klan posiadam screeny tylko nie wiem jak się zabrać za banowanie. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to się robi? 8S NIe chodzi mi o wysłanie raportu. Txh za odpowiedź.

Nie możesz go bezpośrednio zbanować... Masz screeny musisz wysłać report oni go rozpatrzą i wtedy oni lub on mają bana. Sam w sobie nie możesz zabrać sie za banowanie.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Więc jak wysłać ten report z screenami? Musze wejść na stronę Combat Arms i tam na forum umieścić te screeny i opis sytuacji? Dzięki, że próbujesz mi pomóc :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

7.Name Abuse(Niestosowny Nick)

 

 

Spoiler

 

Szczegóły:

-Name Abuse jest ogólnie

żadością

.Przeważnie otrzymuje się bana za to gdy osoba robi nie stosowny nick typu: Hitler.Fuck itp.

 

Co musi znajdować się w raporcie,aby osoba łamiąca regulamin została ukarana?

-Filmik lub Screen gdzie w całości widoczny jest nick oraz dowody.

 

Kara:

-7 D na zmianę nicku.Brak zmiany = Dożywotnia blokada konta w grze.

podkreslilem wyraz z bledem;p jak chcesz uson go

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Dobra robota. A mam pytanie jak ktoś pisze na chacie prosząc aby mu ktoś coś gifną [pisząc na megaphonie] to za to też jest ban ??

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...