Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Eea Podobno rozwiazuje umowe z dr pepper....


AdiBrD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Własnie natknąłem się na jakiejś stronie na kolesia, który rozdaje te peppery. Udało mi się wyciągnąć tam 2 :)

https://twitter.com//jacekbalcerzak

Opublikowano

Ha pierwsza stycznosc z twitterem... Jak klikne follow to bede wiedzial kiedy cos nowego napisze tak ? W jaki sposob zostane powiadomiony ? Przepraszam za spam ><

 

edit: ale szybko kody zeszly 2sek po tym jak dodal nie dzialaly ;( a ja nie mam jednego bo pisalem na gg :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

refresh&

odkopie ten temat ponieważ dowiedziałem się kiedy dr pepper rozwiązuje umowę i do kiedy są ważne kody które dotychczas zdobyliśmy tego roku, a więc do 31 stycznia 2012 roku : ).

 

PS.

Nie chciałem robić nowego tematu bo według mnie to byłby spam : ).

Gng8i.png
Opublikowano

refresh&

odkopie ten temat ponieważ dowiedziałem się kiedy dr pepper rozwiązuje umowę i do kiedy są ważne kody które dotychczas zdobyliśmy tego roku, a więc do 31 stycznia 2012 roku : ).

 

PS.

Nie chciałem robić nowego tematu bo według mnie to byłby spam : ).

To żeś się dowiedział. Na dole strony dr. pepper jest napisane:

* Code expires January 31, 2012.

 

Ładne odkrycie...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Poprosze o 1 kod DR.pepper dzialajacy jeszcze nie uzywany przez nikogo :) (na Pw) z góry dzieki :)

 

//Widziałeś co napisałem wyżej, czytaj ze zrozumieniem

Jest od tego ten temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/505016-inne-kody-dr-pepper/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...