Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][No-Premium][NoWH][30Slotów][Role-play]


SzyDerCa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Version:1.0 StartHTML:0000000105 EndHTML:0000000344 StartFragment:0000000127 EndFragment:0000000326 Gran na tym servie i jest bardzo fajna atmosfera ciekawe eventy i przede wszystkim fajny założyciel Polecam. pozdro

Opublikowano

Nick:Gun321

Staż w grze:chyba1 rok

Wiek :12

TS:Nie posiadam

Dlaczego chcesz grac na sewie :Bo na innych nieda sie grac.Mysle ze na tym tak

signature.png

Opublikowano

Hosting nam pada maja słabe procesory więc Ogłaszam wszem i wobec że serw bedzie off.

Pracujemy nad nowa mapka beda juz dzialki tych którzy posiadali je wcześniej. Przepraszamy Za usterki

:(

Bedzie nowy post pod ktorym sie bedziecie mogli zapisywac Do WL

Bedzie nowa fabuła i oczywiście fajne granie :)

Z uszanowaniem SzyDerCa7

i cały team Nirvana

Opublikowano

składam podanie na kidmoda.

 

nick: marcin98021

wiek: 14

 

lubię pomagać :) znam komendę na cuba, tp, dzień/noc, kick, ban i pogoda

 

mam nadzieje że mnie przyjmiecie do grona administracyjnego i że się na coś przydam :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nick:Rafciastko

Staż w Grze:Rok

Wiek:15

TS:Nie posiadam

Dlaczego chcesz grac na serwie?:Ponieważ,zapowiada się fajnie i chcialbym zagrac na nim,po 2 niemam gdzie grać.

Opublikowano

Nick: Stone / MrScythe

Staż w grze: Od Alphy

Wiek : 14

TS: Posiadam/Nie posiadam : Nie, skype jedynie.

Dlaczego chcesz grac na sewie : Bo wydaje się fajny, oraz serwer na dlużej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...