Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][No-Premium][NoWH][30Slotów][Role-play]


SzyDerCa7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer Nirvana Zaprasza!

Ip:f8.owncraft.pl:25007 (Serwer RPG wiem że w temacie zamieściłem RP I przepraszam :()

Od Grudnia na naszym serwerze bedzie WL A wiec prosze o pisanie nickow pod tematem

 

Wzór podania na WL

Nick:

Staż w grze:

Wiek :

TS: Posiadam/Nie posiadam

Dlaczego chcesz grac na sewie :

 

Pluginy:

Jobs

iConomy

Frakcje (gildie)

Oraz

Wiele innych

 

Ustawienia ogólne:

PvP-Off

MobSpawning-Off (poza miastem On)

Zwierzaki:On

No-premium

Sloty - 30

Wersja: 1.0.0

 

Pare zdań na temat serwera

Jestesmy nowo powstalym serwerem z niemałym doświadczeniem ,lecz nie można zaprzeczyć ,że nie popełniamy błedów

Staramy się jak najbardziej ,żeby gra na naszym serwerze sprawiała wam (graczą) jak nawiekszą przyjemność.

W tym celu tworzymy rozmaite Eventy dzieki którym możecie wygrać drogocenne przedmioty ,ale także mieć z tego jak największą zabawę

:D

 

Nasz skład

T@ Fryteczq

@ Sm4ck

@ Antokz

@_

@_

Mod _

 

I ty możesz zostać adminem!!!

Pobór administratorów nadal trwa wystarczy wejśc na serwer i zgłosić sie do SzyDerCy7

:)

Reszty dowiesz sie

Na serwerze

Dozobaczenia!!

 

Dotacje

Jest także możliwośc składania małych kwot pienięznych w wysokości

5zł (w zależności ile chcesz dać może być zarówno 1 tys jak i 1 zł)

To dzieki wam stoi serwer

!

Z góry dziekuje

Jeżeli chcesz złożyc taką właśnie dotacje zgłos sie do SzyDerCy7

:D

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja składam podanie na kida :D

 

Nick:knotek6

Wiek:14

O sobie: Miły, koleżeński no i lubie pomagac. Znam komende na cuba, i parę innych :P

 

No i to chyba wszystko, prosze o szybką odpowiedz :D

Opublikowano

A ja składam podanie na kida :D

 

Nick:knotek6

Wiek:14

O sobie: Miły, koleżeński no i lubie pomagac. Znam komende na cuba, i parę innych :P

 

No i to chyba wszystko, prosze o szybką odpowiedz :D

Zamieść jakie Komędy
Opublikowano

 

cuboid

dzien/noc

pogoda

gildie

ban

kik

tp

list
xD

 

Ale szybko sie ucze.. więc prosze o Pomyślne rozpatrzenie sprawy

 

Ok może jeszcze pomyślimy ,a czy będziesz miał możliwośc dotowania serwera Co miesiąc wpłatami . Nie wiem 11zl sms -Coś około

Opublikowano

Uwaga, Uwaga! Dzis ok. Godziny 17:00 odbedzie sie Event ,,Sciananie wielkiego drzewa "

Prosimy o zabranie siekier :)

SzyDerCa7

Opublikowano

Uwaga , Uwaga wielki restart mapki. Teraz Będą 2 miasta ( RPG , RP )

Macie do wyboru życie w starożytnych czasach pełnych gildii oraz budowli w stylu średniowiecznym,

Albo przewijanie sie pomiedzy wieżowcami i życie w mieście handlu i biznesmenów

Serdecznie zapraszamy serwer Nirvana !

serwer czynny od 23.11.2011

Opublikowano

Nie rozumiem pewinie nie miales nawet okazji grac na serwie juz zrobionym do konca i stad to zniesmaczenie przepraaszam jezeli to jednak wynika z naszego niedociagniecia ale nie musisz tego ubierac w takie slowa. Jezeli ten post nie jest jedynie proba obnizenia reputacji naszego serwera , sprobuje poprawic nasze bledy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...