Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jakiej mapie puścić


I*N*F*E*R*N*O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

witam na jakiej mapie najlepiej by było puścić bioBota na skrzynki mam tak:

golec

ful napędy za 2 k uri na złotku

w irysach same Bo2

serwer nie zbyt gęsto zaludniony :D

 

 

 

proszę o szybkie odp

 

:D i napiszcie ile wam zbiera :D

 

ps.2200 uri w godzine to dużo jak na moje konfy???

Edytowane przez I*N*F*E*R*N*O
Opublikowano

spróbuj na X-4. Jaką masz wersję BioBota bo ja mam 2.2.6 i mi nie działa nie wiem czemu.

18706.png

5454.jpg

8648.jpg

34777.png

24156.jpg

 

Max 5 linijek

Opublikowano (edytowane)

a gdzie puszczac: leonov 7 irysow i flax 3 lf4 reszta same lf3 i najlepsze oslony i full speed ?? plus pet 5 lvl z 4 laserami i 3 oslonami bez kamikadze jeszcze

zaznaczam ze nie chce na boxy tylko na alieny

Edytowane przez pck101
Opublikowano

@maciek111s5

 

Wyskakuje coś takiego:

 

Wystąpił nieobsługiwany wyjątek w aplikacji. Jeśli klikniesz przycisk Kontynuuj,aplikacja zignoruje bład i podejmie próbę kontynuacji. Jeśli klikniesz przycisk Zamknij,aplikacja zostanie natychmiast zamknieta.

 

Upłynął limit czasu operacji.

18706.png

5454.jpg

8648.jpg

34777.png

24156.jpg

 

Max 5 linijek

Opublikowano

Ja na win 7 też to miałem, najnowszy framework + odpal jako administrator i wszystko gra. Aha i koniecznie framework 4 nie 3 czy 3.5 bo te nie działają.

 

Wiecie może czy łatwiej jest dostać bana na skrzynkach czy na alienkach ?? Bo ja dostałem 1 ostrzeżenie, latałem na skrzynkach 2-8, i potem bociłem dalej skrzynki ale mniej. Odkąd wyłączyli to nastawiam na StreuneRki i Bossy StreuneRki, zarobek dużo kredek, podobnie urki, brak amo ale boce prawie 24/7 i zero banów. To jest jakaś różnica czy mam szczęście ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...