Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozwiązania Częstych problemów z DCUO


Covver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aha bez sensu. Mam system 64 bitowy a w kolorach mam tylko 16 i 32...

 

Co do tematu

Mialem juz 32 ustawione ;/

//Nieregulaminowa sygnatura - za duży rozmiar, .gif.

Opublikowano

Takie małe zastrzeżenie do tych co się udzielają w tym temacie.

Weźcie te obrazki, sposoby na problemy w [ spoiler][ /spoiler] ;)

Wtedy temat będzie bardziej przejrzysty.

1294477714-U1.png

Opublikowano

no dobra nie chciało mi się ściągać przez steama ponieważ strasznie wolno chodziła mi neostrada. Dzisiaj kiedy odpalilem blaszaka zaskoczyła mnie nowa aktualizacja do adobe flash playera :] dodano w niej natywną obsługę systemów 64 bitowych. Uradowny włączyłem LaunchPada i udało się ;]

//Nieregulaminowa sygnatura - za duży rozmiar, .gif.

Opublikowano

Wystarczy włączyć LaunchPad(ustawienia konfiguracyjne) I w miejsce tamtego linku wkleić ten:

webapp=http://launcher.station.sony.com/lp3/index.html

digestURL=http://soecontent.station.sony.com/patch/digest/launchpad/launchpad-release/live/launchpad.soe

Poczekać 5 min i na 90% powinno działać :)

Opublikowano

http://launcher.station.sony.com/lp3/index.html
digestURL=http://soecontent.station.sony.com/patch/digest/launchpad/launchpad-release/live/launchpad.soe

Linki podaje się w kodach!

@reff

image.png 

Opublikowano

@Up

Napisz najlepiej nowy temat, bo tutaj nie wszyscy zajrzą na drugą stronę i nie zauważą Twojego problemu.

Opisz swój problem i wstaw jakiegoś SS'a z ewentualnym Error'em.

1294477714-U1.png

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...