Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] [Frakcje] [Survival] [40 slotów] Kanciaste Frakcje


Cyrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm... grałem na nim pół dnia ale powiem tak: Administracja trochę do dupy. Why? Zbudowałem ze znajomymi zamek a moderator nkpkiller czy jakoś mu tam lata nad zamkiem i rzuca mnóstwo jajek. Potem musieli go inni poganiać żeby to sprzątnął...

 

@Edit

Pan patryko118 jedzie na gamemode i zniszczył całą bazę fireballami. Nie wiem czy to mod czy jakiś noobek. Ale pozdro cały dzień na marne jak zwykle...

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Najlepszy serwer!!

Przejmować można wrogie frakcje.

Nie trzeba wcale szukać ponieważ mapa jest mała.

Teraz wrogie tereny do znalezienia nie bd trudne:)

Serdecznie zapraszam i polecam serwer.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer serdecznie polecam!

Czysta zajebistosć!

100% survival, bitwy między frakcjami, serwer jak marzenie. Najlepszy serwer z frakcjami, bez dwóch zdań.

 

PS. Chwilowo off chyba, ale będzie potem on pewnie.

 

Polecam jeszcze raz!

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Serwer jest bardzo fajny niestety każdy robi frakcje wgrajcie jobs i 100k za frakcje albo i więcej wtedy będzie ich z 5 a graczy w gildiach będzie po 10.Gracze będą próbowali okradać gildie żeby zarobić.

1390404700-U112610.png


Sygnaturę wykonał SylverWolf któremu dziękuje za nią :>

Opublikowano

To fajnie ;] na moim serwie dostales bana z kolegami bo nie weszles na serwer a odrazu jak neo bugi .... pozdro ;]

 

Skończ już się rekalmować pod innymi reklamami serwerów.

Ośmieszasz się tylko.

 

Jedno mówię:

 

Wypierdalaj.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Syf i osmieszenie to zapowiedzi twoich serwerow ile to bylo z 5-10? heh ... pozdro ;] ten cytat typowy na neo kida ;]

 

 

"Ośmieszasz się tylko.

 

Jedno mówię:

 

Wypierdalaj."

 

 

 

 

uciebie niemozna zrobic samemu frakcji

nie mozna ;/ ale mozna kupic frakcje za kase w grze ;] jeżeli każdy by mógł załozyc to każdy mial by swoja i nie ma to sensu ;/

Opublikowano

Serwer beznadzieja, i mowie to szczerze.

Samo wykonanie jest nawet ciekawe (nie wliczajac mapy 1000x1000...), jednak masa, naprawde cheaterow od niego odpycha. No bo nie ma to jak zginac, zachadzac goscia od tylu ktory siedzial w eq wyrzucajac itemki...

Opublikowano

Przepraszamy za utrudnienia, niestety crashe serwera były spowodowanie przez mapę. Dziś wieczorem prawdopodobnie ruszymy z nową. Dziękuje za skargi na moderatorów. Na pewno zostanie przeprowadzona re selekcja. Także porozmawiam z Knicem aby wziął pod uwagę wasze pomysły zmian. Oprócz tego trwają prace nad nowymi wykrywaczami cziterów. Nowym tygodniem postaramy się wystartować pełną parą aby umilić wam grę. Pozdrawiam Xavier.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...