Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Skąd pobierać najnowsza wersje biobota.


Crisas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam z góry mówię że to mój pierwszy temat na tym forum.

 

Dobra zaczynamy.

Najpierw zarejestruj się na tej stronie:

http://do-utils.net/news.php

Po potwierdzeniu rejestracji zaloguj się i kliknij:

Download -> bioBot -> i wybierz najnowszą wersje bota.

bez linków wychodzących
Opublikowano

A czy ktoś w ogóle lata na biobocie skoro już dawno został wykryty ?

Kto Ci takich bajeczek naopowiadał?? Ja już bocę na nim bardzo długo i nie ma ostrzeżenia.

http://www.mpcforum.pl/user/228189-bennq123/

Kokosz rlz

 

2gv0714.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ja też używam Biobota

1 konto lata juz 8miesięcy i nawet varna niema

 

gorzej jeśli zmienisz bota wtedy jesteś wykryty

Opublikowano

Ludzie tu nie ma że ten bot jest mniej wykrywalny to zależy jak się boci zresztą aktualnie najlepszym botem jest pbdo bot bo po 1 jest darmowy a po 2 inaczej lata co bardzo zmniejsza szanse na bana.

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

@up a mógłbyś dać linka do pobrania tego bocika ? Ponieważ mam problemy z rejestracją na stronce producena.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/483494-szukam-biobot-link-do-naj-wersji/

 

Przed ostatni post.

 

@Down To temat o Biobocie... Ale dobra, strona PDBO-Bota to: darkorbit-bot.com

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak na pierwszy poradnik się przyda. Osobiście polecam kupić serwer, ściągnąć biobota i milion uri w miecha idzie ;)

s112.csrv.pl:47514 - [1.5.2][NP][sG][sB] !!!

200 postów [V]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego strona do-utills już nie działa? Poza tym mam problem z biobotem. Cały czas wyskakuje "Failed to get...." Mam frameworka 4.0 i to nie pomaga. Proszę o pomoc :)

Opublikowano

1 bio już nie będzie biolog zwinął działalność

2 poszukaj innego bota polecam pbdobot

3 odkop :/

WAŻNE

Nie zbieram ani + ani - a jeśli chcesz mnie na siłę uszczęśliwić to daj to co uważasz za słuszne

ale i tak uważam ze jest masa innych użytkowników która naprawdę zasługuje na uznanie :) dzieląc się z nami TUT`kami i innym badziewiem :P

 

I JESZCZE WAŻNA RZECZ ZAMIAST OBRAŻAĆ INNYCH POSTARAJCIE SIĘ IM WYTŁUMACZYĆ BO MOŻNE NIE ROZUMIEJĄ TEMATÓW W KTÓRYCH ODPOWIADAJĄ

 

POZDRAWIAM:ÖPŦĭМŮ$»«PŖĭMΞ SERWER: Global Ameryka 5

Opublikowano

Hmmm,,, a gdyby "znalesc" kody md5 ?? wydawalo mi sie ze gdzies widzialem generator md5 musialbym poszuakc :) wtdy by tylko aktualizowac go

Opublikowano

Hmmm,,, a gdyby "znalesc" kody md5 ?? wydawalo mi sie ze gdzies widzialem generator md5 musialbym poszuakc :) wtdy by tylko aktualizowac go

Sciagasz main.costam a potem dajesz go np na virustotal i tam Ci pokaze md5. A pobrac mozna chyba javadownloaderem .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

Dobra zaczynamy.

Najpierw zarejestruj się na tej stronie:

http://do-utils.net/news.php

Po potwierdzeniu rejestracji zaloguj się i kliknij:

Download -> bioBot -> i wybierz najnowszą wersje bota.

 

Strona nie działa, masz może inne źródło.

P.S. jednym kontem latałem ze 4 miechy na udobocie i nic, potem latałem na biobocie jakies 6 miechów i tylko raz byłem wykryty. A po wejściu najnowszej wersji klienta biobot już się nie uruchamia.

Opublikowano

mam w dupie procenty szczeze wszysko zalezy od szczescia albo cie zlapia albo nie mozesz uzywac i biobota albo kbota mi sie udalo jak byla taka mozliwosc staraj s sie

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

@UP - Biobot nie działa, a PBDO jest płatny (120zł), polecam Ci kupić kbota, dość tani (40zł) a lata świetnie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...