Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Syczenie komputera, czarna kreska i off metina.


ominges

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, bo jak gram w Metina to mi wyłącza kompa!

I już nie wiem co zrobić!

p.s. komputer syczy, pojawia się czarna kreska na ekranie (przez ok. 2 sek) i komp się wyłącza


jOABuHG.png

Opublikowano

Znaczy, że komputer Ci się przegrzewa. Aby temu zapobiec otwórz komputer w sensie, ściągnij jedną klapę z boku i wiatrakiem w tamtą stronę wiej, albo idź do sklepu i kup specjalną maść do posmarowania procesora by się chłodził.

Opublikowano

Znaczy, że komputer Ci się przegrzewa. Aby temu zapobiec otwórz komputer w sensie, ściągnij jedną klapę z boku i wiatrakiem w tamtą stronę wiej, albo idź do sklepu i kup specjalną maść do posmarowania procesora by się chłodził.

tylko ja mam laptopa.


jOABuHG.png

Opublikowano

by odpalić metina od czasu wprowadzenia lanczera:

Win XP-Service Pack 3

Win Vista i 7-Service pack 1

 

i do tego trzeba się stosować.

Jeśli odpowiadasz mi, bądź masz do mnie pytanie, oznacz mnie. Wtedy masz pewność, że Ci odpowiem.


7ltRHSP.png


 


Mentoruje w zarabianu przez internet: subsms, ppa, ppi, ppd, skracanie

Opublikowano

by odpalić metina od czasu wprowadzenia lanczera:

Win XP-Service Pack 3

Win Vista i 7-Service pack 1

 

i do tego trzeba się stosować.

czyli mam ściągnąć Service Pack 1, czy jeszcze 2 i 3??

bo mam vista


jOABuHG.png

Opublikowano

UP@

to są aktualizacje do programu : Microsoft office -.-

top@

Najnowszy service pack to "2"

http://www.vista.pl/download/1588_service_pack_2_dla_window_vista_pl.html

z 25 maja 2009... Microsoft vistę uważa za faile. Najlepiej ją odinstaluj i kup sobie windows 7 ew.. xP

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Na vistę jest only sp2.

Zainstaluj Service pack 2 + dotego visual c++ ;)

 

Powinno śmigać.

tylko ja miałem odrazu service pack 2, a visual c++ mam bo robię hacki do warrocka


jOABuHG.png

Opublikowano

Pod tym linkiem wysyłasz ticketa :

http://support.metin2.pl/index.php?page=support&m=1&action=next

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...