Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PS3][Q] FIFA 12, nie mogę zmienić sterowania


Solyzer.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam taki problem. Na padzie w fife 12 nie moge ustawic sterowania :/

 

Chce triki robic. Ustawiam pod L2 Kotroler tempa czy cos takiego i ktorym kólkiem krecic ? wgl nic mi nie wychodzi :/

Opublikowano

Źle chyba opisałem. Napisze tak. : Nie działa mi prawy analog.

 

Wie ktoś dlaczego ? :/

 

Gdy krece prawym kółczekiem ( p. analogiem ) to nie robi trikow ani nic. ;/

 

POMOCY !!!!!!!!!!!

Opublikowano

Pad orginał.. Trzymam L2 ( po lewej na dole ) i krece p analogiem i nic nie robi :/

 

Pad taki jak na zdjeciu widac.

na zdjęciu jest pad nie orginalny gdyż nie ma znaczka Sony i napisu sixaxis i dualschock3

Opublikowano

"Ustawiam pod L2 Kotroler tempa czy cos takiego i ktorym kólkiem krecic"

tylko po co Ty coś ustawiałeś skoro L2+P.Analog to oryginalne ustawienie gry do robienia tricków

ew włącz/wyłącz nowy tryb odbioru piłki i sprawdź jeszcze raz

819531478353821175209.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Konfiguracja gry ---> Kontroler ---> Obrona - zmieniasz na stary system obrony

ew jeszcze w tych samych opcjach sprawdź czy czasem nie masz włączonego analogowego sprintu :)

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Mam ten sam problem, ALE w ustawieniach w grze nie ma w ogóle pokazanego prawego drążka do przypisania funkcji do robienia tricków, wchodzę do plików gry na fifa12setup, ale nie ma tam takiego czegoś, że się ustawia gdzie co i jak jak w fifie 11... pomoże ktoś?

 

P.s. Sorry niedoczytałem że to jest na PS3, ja mam taki problem na PCta...


149208901.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...